Zamknij
REKLAMA

Turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym [FOTO]

07:00, 10.12.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

9 grudnia w Uniejowie odbył się Mikołajkowy Turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla uczniów klas IV i V. Wzięło w nim udział 19 uczniów z sześciu szkół z terenu powiatu poddębickiego.

Uczniowie z Uniejowa, Wielenina, Wilamowa, Poddębic, Pęczniewa i Porczyn brali udział w testach praktycznych, które poprowadzili strażacy oraz policjanci, a także teoretycznym przygotowany przez przedstawiciela Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu. Turniej zorganizowano w ramach realizowanego przez Powiat Poddębicki w 2019 r. zadania pn. „Modernizacja przejść dla pieszych przy szkołach w powiecie poddębickim”, z Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 


Nagrody w imieniu organizatorów wręczył przewodniczący rady powiatu w Poddębicach Sebastian Romanowski.


Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody a przedstawicielka gospodarzy - Lidia Zaradzka ze Szkoły Podstawowej w Uniejowie odebrała od przedstawiciela PSP w Poddębicach  - mł. bryg. Wiesława Grzybowskiego, czujnik tlenku węgla i dymu, który będzie zamontowany w szkole.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA