Zamknij
REKLAMA

28. Finał WOŚP: Co będzie można wylicytować w Uniejowie? [ZDJĘCIA]

09:46, 08.01.2020 | M.K
Skomentuj Fot. Michał Kubacki
REKLAMA

Jak co roku, jednym z ważniejszych punktów Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Uniejowie jest licytacja gadżetów i przedmiotów, które uniejowski sztab otrzymał od Fundacji WOŚP. Wśród nich znajdują się tym razem, m.in. koszulki, dziecięce body, kalendarze oraz budzik. Co jeszcze będzie można wylicytować 12 stycznia w Uniejowie?

Wyjątkowe gadżety WOŚP. Jak je zdobyć?


Licytacja, która odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie zorganizowany będzie lokalny sztab, rozpocznie się około godziny 18. Wszystkie przedmioty będzie można oglądać w sztabie już od rana, a przez cały dzień będą odbywały się tam także atrakcje dla najmłodszych oraz dorosłych. Wśród atrakcji, które będą miały miejsce w MGOK będą m.in. turniej szachowy, warsztaty z mażoretkami, wesoła fotobudka, salonik poetycki, próba zespołu Dworzanie oraz występy muzyczne na żywo. O godzinach, w których odbędą się poszczególne wydarzenia i pełen plan uniejowskiego finału WOŚP zamieścimy wkrótce na naszym portalu.

W tym roku na licytacji w Uniejowie będzie można zdobyć m.in. koszulki WOŚP, kalendarze, płytę zespołu DŻEM, torbę oraz dziecięce body.

Byc może w uniejowskim sztabie licytowanych będzie jeszcze więcej przedmiotów, ponieważ w ubiegłych latach zgłaszały się osoby i lokalne firmy, która przekazywały dodatkowe atrakcyjne niespodzianki.

 

Na wolontariuszy oraz wszystkich, którzy wesprą tego dnia WOŚP czekać będzie  w sztabie orkiestry także gorąca zupa na ogórkach termalnych. 

Uniejowskie Hotele wspierają WOŚP

Oprócz kwestujących wolontariuszy w tym roku będą również puszki stacjonarne, które pojawiły się już w uniejowskich hotelach. Od kilku dni wszyscy goście mogą wspierać WOŚP wrzucając pieniądze do puszek, które znajdują się w Medical SPA Hotel Lawendowe Termy ****, Aparthotelu Termy Uniejów, Browarze Wiatr, Hotelu Uniejów **** ecoActive&Spa, Uzdrowisku Uniejów Park oraz Gościńcu Nad Wartą. W tych obiektach puszki będą obecne do niedzielnego finału. 


Puszki uniejowskiego sztabu WOŚP w tym roku znalazły się również w uniejowskich hotelach, m.in. w Medical SPA Hotel Lawendowe Termy ****

Światełko do nieba również w Uniejowie

Tak jak co roku, 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zwieńczy "Światełko do nieba", w ramach którego przy MGOK odbędzie się pokaz fajerwerków.

W tym roku w gminnym sztabie nr 3122 działac będzie 43 wolontariuszy, którzy o 7.30 wyjdą na ulice Uniejowa, Spycimierza, Wielenina i Wilamowa. Obecni będą oni także już od samego rana w komplesie Term Uniejów. Warto dodać, że PGK Termy Uniejów sp. z o.o. od wielu lat wspiera organizację kolejnych finałów w Uniejowie.  

W galerii poniżej zobacz więcej gadżetów, które będą licytowane w Uniejowie podczas 28. finału.

Reklama

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA