Zamknij
REKLAMA

28. finał WOŚP w Uniejowie [FOTO]. Już zebrano więcej niż w zeszłym roku

10:16, 12.01.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Od samego rana w gminie Uniejów trwa 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 43 wolontariuszy już o 7.30 wyszło z puszkami na ulice Uniejowa, Spycimierza, Wielenina i Wilamowa. Dotychczas w uniejowskim sztabie zebrano 23 634,40zł (stan na godz.19.50). Do tej kwoty należy doliczyć pieniądze zebrane podczas licytacji oraz kilku puszek stacjonarnych.

 

Przez cały dzień orkiestrę można wesprzeć wrzucając pieniądze do puszki wolontariuszy, którzy kwestują w okolicach kościołów oraz na kompleskie basenów TERM UNIEJÓW. W tym roku stacjonarne puszki znajdują się także w Medical SPA Hotel Lawendowe Termy ****, Aparthotelu Termy Uniejów, Browarze Wiatr, Hotelu Uniejów **** ecoActive&Spa, Uzdrowisku Uniejów Park oraz Gościńcu Nad Wartą.

[ZT]2373[/ZT]

Z kolei w gminnym sztabnie zlokalizowanym w MGOK w Uniejowie już od 13.00 rozpoczną się atrakcje, które zaplanowano przy okazji 28. finału WOŚP. (szczegóły na plakacie poniżej-kliknij żeby powiększyć).

Około godziny 18. zapraszamy do sztabu na otwartą aukcję serdeszkową, na której będzie można zdobyć wiele gadżetów orkiestrowych. Wśród przedmiotów, które zostaną zlicytowane są między innymi wielki pluszowy miś, vouchery, koszulki z autografami i wiele innych przekazanych dzisiaj przez lokalnych darczyńców. Wszyscy chętni, którzy chcą przekazać  coś na licytację WOŚP  mogą dostarczyć przedmioty do uniejowskiej mgok do godziny 17.00

Więcej zdjęć z WOŚP już wkrótce na naszym portalu. 

[ZT]2495[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone