Zamknij
REKLAMA

Znamy termin zamknięcia kładki w Uniejowie

07:57, 21.01.2020 | M.K
Skomentuj Zgodnie z komunikatem Urzędu Miasta w Uniejowie, zamknięcie kładki ma nastąpić już 1 lutego. Remont może potrwac do końca maja br.
REKLAMA

9 stycznia 2020 roku miasto podpisało umowę z wykonawcą, który już wkrótce rozpocznie remont uniejowskiej kładki. W trakcie remontu kładka będzie wyłączona z użytkowania, a jedyną przeprawą na drugą stronę rzeki będzie most. Jak ogłosił wczoraj na swojej stronie Urząd Miasta w Uniejowie, czasowe zamknięcie kładki planowane jest od 1 lutego.

Zgodnie z wyznaczonym terminem realizacji inwestycji (do czerwca br.), konieczne jest jak najszybsze rozpoczęcie prac, tym bardziej, że warunki pogodowe są wyjątkowo – jak na tę porę roku – sprzyjające. W związku z tym, podjęto decyzję, aby już od początku przyszłego miesiąca rozpocząć remont kładki. Na czas trwania całego remontu kładka będzie wyłączona z użytkowania, a jedyną przeprawą na drugą stronę rzeki będzie most. Utrudnienia będą kłopotliwe szczególnie dla osób pracujących w strefie uzdrowiskowej, niemniej są konieczne dla prawidłowego i płynnego procesu remontowego - pisze na swojej stronie internetowej Urząd Miasta w Uniejowie.

Więcej na temat inwestycji w artykule poniżej:
 

[ZT]2493[/ZT]

[ZT]2373[/ZT]

[ZT]2520[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

BSBS

2 1

znow cos nowego w Uniejowie - brawo - kolejne udogodnienia- ciesze sie iz pochodze w tego miasteczka , wspaniale rozwijającego sie z dnia na dzien - mieszkancy maja szczescie ! pozdrawiam Uniejowian 11:09, 24.01.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

myślącymyślący

0 0

od twojego kadzenia władzą to się robi niedobrze 11:17, 30.01.2020


REKLAMA