Zamknij
REKLAMA

Baseny nieczynne dla gości. Od dzisiaj przerwa technologiczna

13:23, 13.03.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Kompleks Term Uniejów został dzisiaj zamknięty dla gości. Jak czytamy na stronie internetowej - Zarząd P.G.K. „Termy Uniejów” Sp. z o.o. w Uniejowie podjął decyzję o wprowadzeniu przerwy technologicznej na obiekcie basenowym od 13.03.2020 r. do odwołania. Zamknięcie basenów związane jest z planowanym ogłoszeniem przez polski rząd stanu zagrożenia epidemiologicznego.

 

,,Jeżeli chodzi o baseny, to będzie przerwa technologiczna. Pracownicy wykorzystają ten czas na przygotowanie obiektu na sezon wiosenny i takie działania tutaj uzgodniliśmy. Musimy zachować dużo ostrożności, ale również spokoju'' - mówił podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Uniejowie burmistrz Józef Kaczmarek.

Podzczas sesji, która była transmitowana na stronie internetowej urzędu można było usłyszeć także o sytuacji gminy związanej z zagrożeniem koronawirusem oraz podjętych działaniach, czyli zamknięciu szkół oraz ograniczeniu działalności instytucji oraz urzędu.. Mowa była również o inwestycjach prowadzonych w Uniejowie.

Z tych spraw, które są związane z gminą podjąłem też decyzję, że nie podpisujemy żadnych nowych zobowiazań, jeśli chodzi o inwestycje. W związku z tym wszystkie inwestycje, które są w tej chwili realizowane będziemy kontynuować, natomiast w przypadku tych, które są po przetargach - nie będziemy jeszcze podpisywać umów. To samo dotyczy inwestycji jeśli są umowy podpisane, a nie są realizowane. Nie bedziemy ich jeszcze rozpoczynać, żeby na spokojnie mieć czas na podejmowanie decyzji, już po tej sytuacji kryzysowej - dodał burmistrz Kaczmarek.

[ZT]2618[/ZT]

[ZT]2619[/ZT]

[ZT]2620[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone