Zamknij
REKLAMA

Biedronka znowu zmienia godziny otwarcia. Sklepy będa czynne nawet całą dobę!

14:26, 02.04.2020 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc - czytamy w komunikacie Biedronki na jej stronie internetowej.

Również sklep w Uniejowie od 2 kwietnia będzie miał nowe godziny pracy.

,,Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort" - wyjasnia Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów: Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00.

 

Troska o klienta, czy walka o zysk?

,,Wydaje mi się, że przez te ograniczenia klienci mieli robić większe zakupy, ale rzadziej, przez co zmniejszyliby częstotliwość swoich wyjść na zakupy. Pomysł Biedronki to głupota. Ludzie nie zmienią swojego zachowania i nadal będą wychodzić codziennie po kilka produktów, które wcale nie są niezbędne. Po co takie zmiany, skoro sklep będzie wydłużał godziny? Tak naprawdę wszystko dzieje się kosztem sprzedawców, którzy są najbardziej narażeni -  mówi jedna z klientek Biedronki.

Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę. W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowne informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

,,Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób. Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę''. - Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Czy z myślą o bliskich nie powinniśmy zostać w domu, a nie robić zakupy wtedy, kiedy tylko mamy na to ochotę? Wprowadzone od 2 kwietnia obostrzenia miały spowodować, że w sklepach będzie mniej osób, w określonych godzinach wprowadzona została obsługa wyłącznie seniorów. A co Państwo myślą o wydłużonych godzinach pracy w sklepach Biedronka?
 

Czy Biedronka słusznie wprowadza dłuższe godziny pracy w okresie epidemii?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Wolę TescoWolę Tesco

2 1

Po co ograniczenia skoro sklepy będą wydłużać godziny pracy ? Ludzie łażą po sklepach co dziennie bez sensu 14:33, 02.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TomaszTomasz

0 1

Jeżeli max. 15 osób może być w sklepie jednocześnie (to przykład) a 15 pozostałych czeka kolejce za zewnątrz to jako 16-sta osoba w tej kolejce a sklepie czynnym do 20:00 (pracując do 18:00) możesz ich po prostu nie zrobić...nigdy :) 11:09, 05.04.2020


Tak Tak

2 1

Kupujmy polskie produkty !🙂 20:16, 02.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KapselKapsel

4 1

W dużych aglomeracjach to i sensowne , ale u nas starczy do 24 - dla nas wygoda i dla obsługi 10:39, 03.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA