Zamknij
REKLAMA

Uniejowskie hotele z certyfikatem ,,Obiekt Bezpieczny Higienicznie"

07:12, 04.08.2020 | M.K
Skomentuj Wśród hoteli z certyfikatem Obiekt Bezpieczny Higienicznie jest między innymi Aparthotel Termy Uniejów
REKLAMA

W obecnej sytuacji, hotele i inne obiekty noclegowe podejmują szczególne środki bezpieczeństwa, by przyjąć gości. Branża dostosowuje się do nowych wyzwań. Nadal najważniejsze jest bezpieczeństwo turystów, pracowników branży oraz przedsiębiorców. Jak informuje Polska Organizacja Turystyczna już ponad 1000 miejsc noclegowych posiada certyfikat „Obiekt Bezpieczny Higienicznie". Certyfikat posiadają również uniejowskie hotele.

Polska Organizacja Turystyczna, aby zapewnić Polakom poczucie bezpieczeństwa, rozpoczęła program autocertyfikacji higienicznej obiektów noclegowych. Na stronie internetowej  znajduje się interaktywna mapa, za pomocą której, można wyszukać obiekty posługujące się znakiem graficznym „Obiekt Bezpieczny Higienicznie”. To miejsca, które deklarują, że swoje usługi świadczą zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Wśród obiektów, które posiadają certyfikat znajdziemy również trzy hotele z Uniejowa. Na mapce Polskiej Organizacji Turystycznej obecnie znajdują się: Aparthotel Termy Uniejów, Hotel Uniejów**** ecoActive&Spa oraz Medical SPA Hotel Lawendowe Termy ****.

,,Już ponad 1000 miejsc noclegowych z całego kraju może posługiwać się certyfikatem ,,Obiekt Bezpieczny Higienicznie''. Stosujemy się do zaleceń? - powiedział PAP prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk. Dodał, że w Polsce miejsca te już są promowane, promocja za granicą''- za tydzień.

Polska Organizacja Turystyczna jest jedną z kilkudziesięciu działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Jej celem jest promowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. POT ma swoje przedstawicielstwa w 14 krajach świata

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA