Zamknij
REKLAMA

Wiadomości

Wiadomości z Uniejowa i okolic, aktualności z regionu.

Festiwal Lawendy w Uniejowie po raz siódmy [FOTORELACJA]

18:31, 25.07.2020 | M.K
Skomentuj Konkurs na najbardziej lawendowy strój wygrała Pani Renata.
REKLAMA

Już po raz siódmy w sobotę 25 lipca 2020 roku w Uniejowie odbył się Ogólnopolski Festiwal Lawendy organizowany przez Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy.

Hotel Lawendowe Termy, którego ogród zdobi 4 tysiące lawendowych nasadzeń po raz kolejny zaprosił na Ogólnopolski Festiwal Lawendy. Podczas imprezy odbywał się kiermasz z lawendowymi produktami, występy muzyczne oraz m.in. warsztaty jogi, SPA i pomagające w walce ze stresem. Swoją strefę mieli również najmłodsi goście festiwalu. To dla nich przygotowano tematyczne warsztaty oraz atrakcje takie jak bańki mydlane, czy rysowanie tatuaży. Tradycyjnie pokaz gotowania na żywo prowadziła Urszula Czyżak - szef kuchni hotelu Lawendowe Termy. Tym razem goście festiwalu mogli skosztować m.in. pierogów z oscypkiem,  żurawiną i lawendą czy grzanek z pomidorami i truskawkami.

Jedną z pozycji dzisiejszego menu były grzanki z wyjątkowym sosem mięsnym z miodem i chili.

Festiwal zakończyło rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej lawendowy strój, który wygrała Pani Renata. By po raz kolejny wziąć udział w Festiwalu Lawendy pokonała ponad 500-kilometrową trasę do Uniejowa. Na zdjęciu uczestniczki konkursu z Łucją Chudzik - prezes hotelu Lawendowe Termy.


Podczas festiwalu można było wysłuchać koncertu zespołu Club de Paris, koncertu fortepianowego w wykonaniu Jakuba Czecha oraz występy mistrza akordeonu Andrzeja Ceglarka i lokalnego zespół Włościanki z Wielenina.


Marki Lexus i Toyota z Łodzi podczas VII Festiwalu Lawendy prezentowały swoje najnowsze modele aut.

Poniżej fotorelacja z VII Festiwalu Lawendy w Uniejowie.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA