Zamknij
REKLAMA

Nowe mieszkania już się budują

14:37, 25.08.2020 | materiał partnera
Skomentuj fot. Termy Uniejów
REKLAMA

Ruszyła już budowa mieszkań u zbiegu ulic Targowej i Reymonta. Inwestor zapowiada, że pierwsi lokatorzy otrzymają klucze najpóźniej w październiku 2021 r.

Osiedle jest kontynuacją inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez P.G.K. "Termy Uniejów”. Nowi mieszkańcy znajdą w nich osobne krany zimnej i ciepłej wody oraz osobne dostarczające gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych. Inwestorem jest King Cross Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która wcześniej zainwestowała w Aparthotelu "Termy Uniejów”.

[ZT]2943[/ZT]

Na nowym osiedlu powstanie 5 nowoczesnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych z windami. W każdym z bloków, na parterze i trzech piętrach znajdzie się około 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe będą mieć aneks z salonem i trzy pokoje.

Bloki kształtem i charakterem nawiązywać będą do budynków stojących już na Osiedlu Termalnym. W pierwszym etapie inwestycji stanie ich pięć, w drugim kolejne trzy. Osiedle będzie wybudowane we współpracy i pod nadzorem Spółki Termy Uniejów. Generalnym wykonawcą jest Budimex S.A. Cena metra kwadratowego powierzchni użytkowej mieszkania to 5 250 zł. Mieszkania na parterze z małymi ogródkami przy lokalach są tańsze. Cena to 5 050 zł. Rezerwacje i zapisy pod numerem: 506 040 534.

[ZT]2937[/ZT]

 

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA