Zamknij
REKLAMA

Co robiły w Uniejowie uczestniczki Babskiego Weekendu z Radiem Zet? [FOTO]

08:04, 15.10.2020 | M.K
Skomentuj Fot. Michał Kubacki
REKLAMA

Trzydzieści kobiet, które wzięły udział konkursie zorganizowanym przez Radio Zet i wygrały,  spędziło "babski weekend" w Uniejowie. By wygrać, uczestniczki musiały przesłać swoje zdjęcie z przyjaciółką, z którą chciały spędzić babski weekend oraz napisać dlaczego to one powinny wygrać. Przez cały weekend słuchaczkom towarzyszyła prezenterka radiowa - Agnieszka Kołodziejska.

Trzydzieści słuchaczek Radia Zet, które wygrały w radiowym konkursie spędziło ubiegły weekend w Uniejowie. Poza luksusowym pobytem w Aparthotelu Termy Uniejów i możliwością korzystania z atrakcji "Term Uniejów" zwyciężczynie otrzymały kieszonkowe w wysokości 1000 zł, które mogły wydać na zakupy podczas wizyty w łódzkim Centrum M1, nagrody od sponsorów oraz możliwość skorzystania z profesjonalnych porad i usług stylistów.


Pierwszego dnia zwyciężczynie konkursu Radia Zet wzięły udział w uroczystej kolacji w Aqua Restaurant w Aparthotelu Termy Uniejów.

 

 

Oprócz tysiąca złotych na zakupy słuchaczki otrzymały również atrakcyjne prezenty od partnerów akcji - firm Gatta, Woseba oraz Luksja.


Prezenterka Agnieszka Kołodziejska z laureatkami konkursu podczas wizyty na Termach Uniejów.

 

W oczekiwaniu na wizytę u fryzjera i kosmetyczki na panie czekał pokaz baristyczny oraz degustacja kawy.

Podczas sobotniego popołudnia panie poddały się zabiegom w Aparthotelu Termy Uniejów, gdzie powstało profesjonalne studio urody. Laureatki konkursu  ze swoimi przyjaciółkami, które zabrały do Uniejowa, korzystały z usług fryzjerów oraz makijażystek.

Akcja babskiego weekendu w Uniejowie odbyła się przy okazji 30-stych urodzin Radia ZET.

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA