Zamknij
REKLAMA

Dzień targowy w Uniejowie w nowym miejscu [ZDJĘCIA]

08:41, 20.11.2020 | M.K
Skomentuj Fot. uniejow.net.pl
REKLAMA

Od 5 listopada 2020 roku  targowisko miejskie w Uniejowie przeniesione zostało tymczasowo na ulicę abp. Jakuba Świnki. W związku z przebudową targowiska przy ul. Dąbskiej, handlujących w każdy czwartek można spotkać na placu za mostem w Uniejowie.

4 listopada na placu targowym przy zbiegu ulic Dąbskiej i Wiśniowej, rozpoczęto prace związane z zabezpieczeniem terenu, gdzie rozpoczną się roboty budowlane, przewidziane w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa targowiska przy ul. Dąbskiej w Uniejowie”. Od tego momentu teren (na czas remontu) został wyłączony z użytku, a handel w dni targowe został przeniesiony na ulicę abp. Jakuba Świnki (plac Mój Rynek). W tymczasowej lokalizacji targowiska miejskiego znajdują się cztery parkingi pokryte kostką brukową, przeznaczone na ustawienie stoisk handlowych. 

Na zdjęciu plac targowy na ulicy Dąbskiej przygotowany do przebudowy. Nowe targowisko otoczone zostanie ogrodzeniem panelowym, z wejściem na teren poprzez furtki oraz wjazdem przez jedną z 3 bram, przesuwanych automatycznie. Na placu pojawią się wiaty śmietnikowe i kontener sanitarny wraz z przyłączeniem do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Na terenie targowiska zostaną wykonane trawniki i zieleńce. Całość dopełni oświetlenie fotowoltaiczne.

[ZT]3072[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

rikoriko

0 1

i bez wirusa az milo tak trzeba zyc 08:58, 21.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%