Zamknij
REKLAMA

Wiadomości

Wiadomości z Uniejowa i okolic, aktualności z regionu.

Misie opanowały uniejowskie przedszkole [ZDJĘCIA]

08:36, 03.12.2020 | M.K
Skomentuj fot. Miejskie Przedszkole w Uniejowie
REKLAMA

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W Miejskim Przedszkolu w Uniejowie wszystkie dzieci uczciły Światowy Dzień Pluszowego Misia śpiewem i zabawami związanymi z pluszakiem.

Pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka. Ponadczasowość pluszowych misiów sprawiła, że bajki w których w roli głównej występują misie są chętnie oglądane przez kolejne pokolenia dzieci. Sam pluszak jest ponadto symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy. Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą nam również w dorosłości i są chętnie wybierane jako maskotki uświetniające różne miejsca czy wydarzenia.


Fot. Miejskie Przedszkole w Uniejowie

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Uniejowie z tej okazji wykonały prace plastyczne. Rysowały, malowały, wyklejały swojego ulubionego pluszowego misia. W czasie spotkania nie zabrakło wspólnych zabaw muzyczno – ruchowych  przy piosenkach „Dwa misie”, „Niedźwiadek” i „Jadą misie” oraz słodkich niespodzianek.

źródło: Miejskie Przedszkole w Uniejowie

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA