Zamknij
REKLAMA

Trwa budowa nowych mieszkań w Uniejowie [ZDJĘCIA]

09:00, 05.04.2021 | materiał partnera
Obecnie budowane jest pięć nowych bloków w Uniejowie. Inwestor zapowiada, że pierwsi lokatorzy otrzymają klucze jeszcze w tym roku.
REKLAMA

W sierpniu ubiegłego roku ruszyła w Uniejowie budowa mieszkań u zbiegu ulic Targowej i Reymonta. Nowi użytkownicy mieszkań znajdą w nich osobne krany zimnej i ciepłej wody oraz osobne dostarczające gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych. Inwestor zapowiada, że pierwsi lokatorzy otrzymają klucze najpóźniej w październiku 2021 r.

[FOTORELACJA]1128[/FOTORELACJA]

Osiedle jest kontynuacją inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez P.G.K. "Termy Uniejów”. Inwestorem jest King Cross Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która wcześniej zainwestowała w Aparthotelu "Termy Uniejów”.

Na nowym osiedlu powstaje 5 nowoczesnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych z windami. W każdym z bloków, na parterze i trzech piętrach znajdzie się około 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe będą mieć aneks z salonem i trzy pokoje.

Bloki kształtem i charakterem nawiązywać będą do budynków stojących już na Osiedlu Termalnym. W pierwszym etapie inwestycji stanie ich pięć, w drugim kolejne trzy. Osiedle będzie wybudowane we współpracy i pod nadzorem Spółki Termy Uniejów. Generalnym wykonawcą jest Budimex S.A. Cena metra kwadratowego powierzchni użytkowej mieszkania to 5 250 zł. Mieszkania na parterze z małymi ogródkami przy lokalach są tańsze. Cena to 5 050 zł. Rezerwacje i zapisy pod numerem: 506 040 534.

 

rzuty mieszkań kondygnacje

rzuty mieszkań parter

plan zagospodarowania terenu wokół bloków

Reklama

[FOTORELACJA]1128[/FOTORELACJA]

 

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%