Zamknij
REKLAMA

Kiedy Pierwsza Komunia św. w Uniejowie? Potwierdzono termin

06:51, 28.04.2021 | M.K
Zdjęcie archiwalne.
REKLAMA

Zgodnie z zaleceniami Konferencji Episkopatu Polski to poszczególne diecezje decydują, czy i w jakiej formie możliwe jest zorganizowanie uroczystości komunijnych w kościele. Ze względu na sytuację epidemiczną trudno jest określić, czy komunie odbędą się na pewno, jednak już pojawiają się terminy tych uroczystości. Również w Uniejowie potwierdzono termin tegorocznej Komunii Świętej w parafii pw. Św. Floriana.

To kiedy restrykcje związane z koronawirusem zostaną zniesione i będzie można organizować wesela i komunie w lokalach, będzie zależało od sytuacji epidemicznej w kraju. Parafie ogłaszają już jednak terminy, w których mają odbyć się tegoroczne uroczystości pierwszokomunijne.

Kiedy Pierwsza Komunia św. w Uniejowie? 

Parafia pw. Św. Floriana w Uniejowie ogłosiła, że Pierwsza Komunia św. w Uniejowie ma się odbyć 23 maja. Dzieci do komunii będą przystępować w dwóch grupach o godzinie 10 i 12.

W związku z wybuchem epidemii koronawirusa w 2020 roku, terminy ubiegłorocznych komunii w całym kraju były przesuwane na lato i jesień. W Uniejowie komunie odbywały się od lipca do września. 

[ZT]3756[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%