Zamknij
REKLAMA

Koło Uniejowa powstał tor off-roadowy dla quadów i crossów

09:55, 07.06.2021 | M.K
Koło Uniejowa powstał tor off-roadowy dla quadów i motocykli
REKLAMA

W pobliżu Rożniatowa w gminie Uniejów powstał tor, gdzie miłośnicy jazdy na quadzie oraz motocyklach crossowych mogą pojeździć w terenie. Nową trasę off-roadową stworzył Dariusz Banicki, znany wśród motocyklistów z Przystani Moto Banit.

Tor powstał do jazdy rekreacyjnej. Na terenie położonym w pobliżu trasy Uniejów - Dąbie, tuż przed zjazdem na autostradę, znalazły się nasypy, przeprawy wodne, podjazdy i zjazdy, gdzie sprawdzić się mogą miłośnicy jazdy na quadach oraz crossach. 


Fot. arch. D.Banicki.

Na terenie powstało kilka tras, przeznaczone są one dla wszystkich-zarówno początkujących, jak również tych, którzy mieli już do czynienia z off-road’em lub nie boją się ekstremalnych wyzwań. Na miejscu będzie można również wypożyczyć quada lub korzystać ze swoich pojazdów.


Na zdjęciu Darek Banicki, który wspólnie z Marzeną Barańską i Michałem Barańskim stworzyli tor do jazdy Off-road.

Jak mówił Dariusz Banicki, który prowadzi tor, to nie koniec prac. Trasy wciąż są rozbudowywane i powstają na nich kolejne przeszkody i atrakcje. Chętni, którzy chcą skorzystać z toru, mogą umawiać się telefonicznie - tel.571 487 973. Tor będzie czynny od poniedziałku do piątku po ustaleniu telefonicznym, a w weekend od 9 do 19. 

Podczas niedzielnego otwarcia odbył się także piknik motocyklowy pod hasłem ,,Trzeźwy za kierownicą". Wszyscy chętni mogli odbyć przejażdżkę quadem lub buggy, które powstało w uniejowskiej Moto-Przystani, wziąć udział w zabawie zdalnie sterowanymi autami oraz przymierzyć ,,okulary pijanego kierowcy".

[FOTORELACJA]1145[/FOTORELACJA]

 

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%