Zamknij
REKLAMA

Ze Szkocji do Uniejowa, czyli uniejowianka w reportażu TVP Polonia

10:21, 07.06.2021 | M.K
Skomentuj Kadr z odcinka programu Powroty - seria III, odc. 37
REKLAMA

Portret Polaków, którzy zdecydowali się na powrót z emigracji. Każdy odcinek to odrębna historia osobistych i rodzinnych decyzji o przyjeździe do Polski. Tak swój cykl zapowiada TVP Polonia. W najnowszym odcinku zobaczymy uniejowiankę, która po latach pobytu za granicą wróciła do Polski i tutaj realizuje swoje zawodowe i życiowe plany.

Anna bardzo ciężko pracowała w UK na swoje marzenie. A tym marzeniem, było spełnianie... marzeń dzieci, rozwijanie ich skrzydeł, wiary w siebie. Stworzyła autorski program pomocy dzieciom w potrzebie, dziś program Anny jest znany w całej Europie. Osiągnęła sukces i... wróciła do Polski. I pomaga nadal. O Annie, jej rodzinie, pasji z dzieciństwa, ciężkiej chorobie i spełnionych marzeniach w najnowszym odcinku i ostatnim w tym sezonie „Powrotów”  - czytamy w zapowiedzi najnowszego odcinka programu na stronie internetowej TVP Polonia.

Anna M.  Piaseczna - pochodzi z Uniejowa. Jako pedagog, terapeuta, edukator, mówca motywacyjny i trener MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction, czyli redukcji stresu na bazie uważności) oraz MBB odbyła tysiące godzin w gabinecie i sali szkoleniowej. Przez wiele lat mieszkała i pacowała w Szkocji, gdzie otworzyła swój pierwszy biznes Free Mind of Child. W 2016 roku została finalistką „Zjednoczonego Królestwa” Polskich kobiet w Wielkiej Brytanii. Swoją wiedzą dzieli się z nauczycielami w polskich szkołach za granicą oraz wdraża autorki projekt „MOCnaOsobowość” w placówkach na całym świecie. 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CiekawaCiekawa

0 0

Kiedy będzie można zobaczyć program w tv? 08:29, 08.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%