Zamknij
REKLAMA

Czy w tym roku będzie Festiwal Smaków w Uniejowie?

18:05, 09.06.2021 | M.K
Skomentuj Zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl
REKLAMA

W tym roku miłośnicy jedzenia i smakowitych spacerów po Uniejowie również mogą wpisać w swój kalendarz dwa dni, podczas których będą mogli degustować wyjątkowe potrawy w uniejowskich lokalach.  Znamy prawdopodobny termin Uniejowskiego Festiwalu Smaków. 

Wyczekiwane przez turystów i mieszkańców wydarzenie kulinarne ? VIII Uniejowski Festiwal Smaków miał odbyć się wiosną, jednak z powodów obostrzeń związanych z koronawirusem i zamknięciem gastronomii został przesunięty w czasie. Okazuje się, że festiwal odbędzie się najprawdopodobniej 11-12 września. To wtedy uniejowskie restauracje, które przyłączą się do akcji, przygotują wyjątkowe dania główne i desery z użyciem wybranych głównych składników. W poprzednich latach były to m.in. grzyby, śliwki, ryby czy ogórek termalny. O szczegółach festiwalu będziemy informować na naszym portalu na bieżąco.


Udział w festiwalu to szansa na degustację wielu ciekawych potraw w atrakcyjnej cenie, ale także wybór ?Najbardziej Apetycznego Miejsca w Uniejowie" oraz przyznanie restauracjom ?Lilia Smakosza?.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%