Zamknij
REKLAMA

W ten weekend ósmy Festiwal Lawendy w Uniejowie [ZOBACZ PROGRAM GODZINOWY]

15:23, 19.07.2021 | M.K
REKLAMA

Już po raz ósmy w najbliższą sobotę 24 lipca 2021 roku w Uniejowie odbędzie się Festiwal Lawendy organizowany przez Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy. Na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą teren obok hotelu czekają m.in. bezpłatne warsztaty, muzyczne koncerty plenerowe, stoiska handlowe czy spotkanie z alpakami.

Ósmy Festiwal Lawendy w Uniejowie. Jaki program?

Czterogwiazdkowy Hotel Medical SPA Lawendowe Termy, którego ogród zdobi 4 tysiące lawendowych nasadzeń 24 lipca od godziny 10:00 zaprasza wszystkich na festiwal lawendy, podczas którego będzie można zakupić nie tylko sadzonki lawendy, ale również lawendowe rękodzieło ? woreczki i lale zapachowe, świece, kosmetyki naturalne oparte na lawendzie, fusetki czy kule kąpielowe i mydełka. Plantatorzy lawendy poza rękodziełem zaoferują również przepyszne miody z lawendą, konfitury, soki, syropy, lemoniady oraz nalewki.

Poniżej fotorelacja z ubiegłorocznego Festiwalu Lawendy
[FOTORELACJA]1040[/FOTORELACJA]

Od godziny 10 do 19 na terenie przy hotelu Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy odbywać się będą m.in. warsztaty dla dzieci i dorosłych, swoje stoisko z autami elektrycznymi będzie miał dealer Audi i Volkswagena, z bliska będzie można obejrzeć również przeurocze alpaki.

Na hotelowym patio przez cały dzień będzie odbywał się kiermasz lawendowego dzieła. W trakcie imprezy będzie można wziąć udział w sesji jogi z instruktorem Rahulem Pathare. Jak co roku szefowa kuchni hotelu Urszula Czyżak poprowadzi live cooking, a na scenie plenerowej wystąpią Nastrojeni, Club de Paris oraz Włościanki.

 

Nie zabraknie także konkursu na najbardziej lawendowy strój, dlatego wszyscy, którzy wybierają się na festiwal i chcą przy okazji wygrać nagrody powinni tego dnia założyć lawendowe stroje.

Jakie atrakcje dla dzieci i dorosłych?

W strefie dla najmłodszych dzieci będą mogły własnoręcznie przygotować sól do kąpieli i zaprojektować etykietę, na warsztatach plastycznych przygotować malowane filiżanki lub wziąć udział w animacjach dla przygotowanych przez wytwórnie zabawy siódme niebo. W tym roku festiwal lawendy odwiedzą także niezwykłej urody zwierzęta, czyli alpaki.

Wszyscy dorośli będą mogli wziąć udział w warsztatach SPA, florystycznych, antystresowych, sesji mocy, czy też warsztatach rękodzieła.

Poniżej zobacz godzinowy program Festiwalu Lawendy 2021

Poniżej fotorelacja z VI Festiwalu Lawendy w Uniejowie.

[FOTORELACJA]887[/FOTORELACJA]

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%