Zamknij
REKLAMA

Nowe bloki w Uniejowie prawie gotowe. Kiedy pierwsi właściciele odbiorą klucze? [FOTO]

07:08, 23.07.2021 | materiał partnera
Pierwsi lokatorzy mieszkań na ulicy Długiej w Uniejowie otrzymają klucze najprawdopodobniej już w grudniu tego roku. Wciąż jednak są wolne lokale mieszkalne na sprzedaż.
REKLAMA

W sierpniu ubiegłego roku ruszyła w Uniejowie budowa mieszkań u zbiegu ulic Targowej i Reymonta. Nowi właściciele znajdą w nich osobne krany zimnej i ciepłej wody oraz dodatkowe dostarczające gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych. Pierwsi lokatorzy mieszkań na ulicy Długiej w Uniejowie otrzymają klucze najprawdopodobniej już w grudniu tego roku.

Osiedle jest kontynuacją inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez P.G.K. "Termy Uniejów”. Inwestorem jest King Cross Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która wcześniej zainwestowała w Aparthotelu "Termy Uniejów”.

Na nowym osiedlu powstaje 5 nowoczesnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych z windami. W każdym z bloków, na parterze i trzech piętrach znajdzie się około 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe będą mieć aneks z salonem i trzy pokoje. Wciąż dostępne są wolne mieszkania, a pierwsi lokatorzy mieszkań na ulicy Długiej w Uniejowie otrzymają klucze najprawdopodobniej jeszcze w grudniu tego roku.

[ZT]4162[/ZT]


Wizualizacja osiedla.

Bloki kształtem i charakterem nawiązywać będą do budynków stojących już na Osiedlu Termalnym. W pierwszym etapie inwestycji stanie ich pięć, w drugim kolejne trzy. Osiedle jest budowane we współpracy i pod nadzorem Spółki Termy Uniejów. Generalnym wykonawcą jest Budimex S.A. Cena metra kwadratowego powierzchni użytkowej mieszkania to 5 250 zł. Mieszkania na parterze z małymi ogródkami przy lokalach są tańsze. Cena to 5 050 zł. Rezerwacje i zapisy prowadzone są pod numerem: 506 040 534.

rzuty mieszkań kondygnacje

rzuty mieszkań parter

plan zagospodarowania terenu wokół bloków

[FOTORELACJA]1172[/FOTORELACJA]

 

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%