Zamknij
REKLAMA

Uczniowie wrócili do szkoły. Pierwszaki już po ślubowaniu

12:46, 01.09.2021 | M.K
Uczniowie z Uniejowa wrócili do szkoły. Pierwszaki już po ślubowaniu
REKLAMA

Czterysta czterdzieścioro uczniów Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 roku w Uniejowie rozpoczęło w środę 1 września 2021 roku kolejny rok szkolny. Wśród nich jest również 53. pierwszaków, którzy mieli uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.

Po wakacyjnej przerwie uczniowie w całym kraju wrócili do szkoły. W uniejowskiej podstawówce, ponownie jak w ubiegłym roku, panują procedury i zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Wśród nich najważniejsze to częsta dezynfekcja i mycie rąk, zachowanie dystansu społecznego oraz zasłanianie ust i nosa maseczką w trakcie przerw i przebywania na korytarzach. Wszystko spowodowane jest pandemią koronawirusa i wytycznymi Ministerstwa Edukacji.

Ślubowanie i pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Uniejowie.

W tym roku naukę w najmłodszych klasach, w trzech oddziałach rozpoczęło 53 dzieci, które zostały pasowane na uczniów przez dyrektora szkoły - Piotra Kozłowskiego. Wcześniej wicedyrektor Janusz Stawicki przyjął od pierwszaków uroczyste ślubowanie. Wszyscy nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe przypinki, które wręczyła wicedyrektor Agnieszka Kaczmarek.

Uczniowie w Uniejowie otrzymali przypinki na ślubowanie pierwszoklasistów.

Rozpoczęcie roku szkolnego w Uniejowie.
Wychowawcami nowych klas zostały Małgorzata Antoniak, Dorota Bamberska i Joanna Wójcik.

[FOTORELACJA]1203[/FOTORELACJA]

[ZT]4330[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%