Zamknij
REKLAMA

Tybura ma swój limitowany zegarek. Powstało tylko 267 sztuk!

08:38, 09.10.2021 | M.K
fot. materiały prasowe.
REKLAMA

Marcin Tybura od jakiegoś czasu jest ambasadorem marki Vostok Europe.  30 września 2021 roku, podczas  targów Gold Expo, miało miejsce niezwykłe wydarzenie - premiera limitowanego zegarka - Vostok Europe Tybur, którego wyprodukowano zaledwie 267 sztuk.

Była to premierowa prezentacja zegarka marki Vostok Europe, będącego efektem współpracy marki z ich obecnym ambasadorem Marcinem Tyburą. Wydarzenie poprowadził Mateusz Borek, który rozmawiał z Marcinem Tyburą o najbliższej walce oraz samym zegarku, który można zakupić m.in. w autoryzowanych salonach marki Vostok Europe w Polsce za około 1 850,00 zł.

Limitowany zegarek Tybur.

Limitowany zegarek powstał w ilości 267 sztuk, a egzemplarz z numerem jeden trafił już do samego Marcina. Skąd taka ilość ? Liczba ta nie jest przypadkowa, gdyż najbliższa walka odbędzie się na 267 Gali Federacji Ultimate Fighting Championships. To 30 października 2021 roku zawodnik zmierzy się z Aleksandrem Volkovem - numerem pięć w rankingu kategorii ciężkiej UFC.

Vostok Europe Rocket N-1 Marcin Tybura Tybur Limited Edition 6S21-225A436 to wyjątkowy zegarek męski zaprojektowany we współpracy z Marcinem Tyburą. W kopercie ze srebrnej stali szlachetnej została osadzona czarna tarcza, której powierzchnię zabezpiecza szkło mineralne. Korpus umocowany jest na silikonowym pasku - wygodnym i łatwym do wyczyszczenia. 200 metrów wodoszczelności i zakręcana koronka to ochrona produktu podczas pływania i nurkowania bez akwalungu. 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%