Zamknij
REKLAMA

K-Flex kolejny raz wspiera finansowo uniejowską podstawówkę

12:55, 14.10.2021 | M.K
Skomentuj Dzień Edukacji Narodowej był okazją do złożenia szczególnych podziękowań na ręce Bartłomieja Gröbnera – dyrektora Zakładu K-FLEX w Wieleninie-Kolonii, który w całości sfinansował przedsięwzięcie. 14 października odwiedził on osobiście szkołę oraz odnowione pomieszczenia biblioteki. 
REKLAMA

Firma K-FLEX z Wielenina Kolonii po raz kolejny wsparła finansowo Szkołę Podstawową w Uniejowie. Tym razem w całości sfinansowała gruntowny remont biblioteki szkolnej.  Koszt przeprowadzonego remontu wyniósł 26 800 zł i został przeprowadzony w wakacje.

Dzięki gruntownemu remontowi w szkole stworzono nowoczesną przestrzeń dla dzieci, które odwiedzają bibliotekę. Wymieniono regały, zakupiono nowe stoliki, krzesła i biurka oraz zestaw wygodnych puf z szafkami dla dzieci do kącika czytelniczego. Wykonane prace objęły również malowanie ścian, cyklinowanie podłogi, wymianę drzwi oraz dwóch okien w pomieszczeniach biblioteki.

,,Przeprowadzona modernizacja podniosła estetykę i funkcjonalność pomieszczenia biblioteki. Zmianą szczególnie zachwycone są dzieci, które z przyjemnością odwiedzają bibliotekę szkolną'' - mówi Piotr Kozłowski - dyrektor SP w Uniejowie.

Dzień Edukacji Narodowej był okazją do złożenia szczególnych podziękowań na ręce Bartłomieja Gröbnera – dyrektora Zakładu K-FLEX w Wieleninie-Kolonii, który w całości sfinansował przedsięwzięcie. 14 października odwiedził on osobiście szkołę oraz odnowione pomieszczenia biblioteki. 

[FOTORELACJA]1226[/FOTORELACJA]

[ZT]4554[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%