Zamknij
REKLAMA

Tak świętowano Dzień Edukacji Narodowej w Uniejowie

14:44, 14.10.2021 | .
Przedstawicielki Rady Rodziców wręczają kwiaty dyrektorowi Piotrowi Kozłowskiemu.
REKLAMA

W Szkole Podstawowej w Uniejowie odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Tradycyjnie już w uniejowskiej szkole obchody Dnia Nauczyciela połączono z Dniem Papieskim.

W czwartek 14 października 2021 r. w Szkole Podstawowej w Uniejowie odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Jak mówił podczas uroczystej akademii dyrektor Piotr Kozłowski, to święto nie tylko nauczycieli, ale również wszystkich pracowników szkoły, którzy pracują dla dobra uczniów.

W czasie akademii, która odbywały się na hali sportowej uczniowie zaprezentowali przygotowaną dla nauczycieli i uczniów cześć artystyczną, podczas której podziękowano nauczycielom i dyrekcji oraz pozostałym pracownikom placówki za ich pracę. 

Spotkanie było także okazją do uhonorowania i nagrodzenia nauczycieli nagrodami dyrektora szkoły. Jutro zostaną wręczone nagrody ufundowane przez burmistrza miasta oraz odznaczenia przyznane nauczycielom przez łódzkiego kuratora oświaty.


Dzień Nauczyciela był również okazją, by podziękować Bartłomiejowi Gröbnerowi - dyrektorowi K-Flex Polska za sfinansowanie remontu i wyposażenia szkolnej biblioteki.

[ZT]4550[/ZT]

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej. 

[ZT]4555[/ZT]

 

 

A tak bawili się i tańczyli KACZUSZKI podczas Dnia Nauczyciela dwa lata temu.

[FOTORELACJA]1227[/FOTORELACJA]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%