Zamknij
REKLAMA

Wręczono Lilie Smakosza 2021 dla najsmaczniejszych dań w Uniejowie [FOTO]

09:12, 28.10.2021 | .
MikSer Street Food oraz Lodziarnia Ochłoda odebrali nagrody za deser: „Croissant z lodami gruszkowymi” , który otrzymał pierwsze miejsce w ocenie komisji oraz gości.
REKLAMA

Już we wrześniu poznaliśmy wyniki VIII Uniejowskiego Festiwalu Smaków. Jednak to 28 października wręczono nagrody „Lilie Smakosza” 2021 dla najsmaczniejszych dań, które oceniła komisja konkursowa oraz goście festiwalu. 

Wczoraj nagrody odebrali laureaci pierwszych miejsc w kategoriach najsmaczniejsze danie główne  oraz deser w ocenie komisji oraz ocenie gości tegorocznego festiwalu. Ósma edycja Uniejowskiego Festiwalu Smaków odbywała się 11-12 sierpnia w Uniejowie. Głównymi bohaterami festiwalu były dwa produkty - cukinia, która dominowała w daniach głównych oraz gruszka, która była głównym składnikiem deserów. 

W jury tegorocznego festiwalu zasiadła Aleksandra Juszkiewicz, zwyciężczyni 9.edycji programu Masterchef Polska

,,Jestem zakochana w klimacie waszej miejscowości. Wysoki poziom restauracji pokazał, że cukinia i gruszka to tak niebanalne produkty, z których można przygotować niesamowicie smaczne, barwne i kreatywne dania'' - mówiła jurorka Aleksandra Juszkiewicz.

W jury tegorocznego festiwalu zasiadła Aleksandra Juszkiewicz, zwyciężczyni 9.edycji programu Masterchef Polska oraz Karolina Smętkiewcz - pomysłodawczyni festiwalu, Agnieszka Olczyk - UM w Uniejowie, Mirosław Madajski - zastępca burmistrza Uniejowa i Tomasz Wójcik - przewodniczący Rady Miejskiej w Uniejowie.

[ZT]4375[/ZT]

Nagrody za I miejsca wręczył podczas sesji Rady Miejskiej w Uniejowie burmistrz Józef Kaczmarek oraz Tomasz Wójcik - przewodniczący rady miejskiej.

Nagrody odebrali:

VARTO Restaurant, Hotel Termalny za danie: „Halibut w kwiecie lata”. Lilia Smakosza za najsmaczniejsze danie główne w ocenie komisji.

Verto Restaurant odbiera Lilie smakosza

AQUA Restaurant, ApartHotel za danie: „Asiette z cukinii z polędwiczką wieprzową” Lilia Smakosza za najsmaczniejsze danie główne w ocenie gości.
Aparthotel Termy uniejów z nagroda Lislie smaków w Festiwalu smaków.

MikSer Street Food i Lodziarnia Ochłoda za deser: „Croissant z lodami gruszkowymi” Lilie Smakosza za najsmaczniejszy deser w ocenie komisji i gości.
mikser street danie festiwal smaków

Zobacz wszystkie nagrodzone lokale i dania podczas VIII Uniejowskiego Festiwalu Smaków. Kto otrzyma „Lilię Smakosza” 2021:

[ZT]4417[/ZT]

[FOTORELACJA]1234[/FOTORELACJA]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%