Zamknij
REKLAMA

W Uniejowie wybudowano pięć nowych bloków. W planach kolejne trzy [ZDJĘCIA]

08:24, 28.12.2021 | .
REKLAMA

Niespełna półtora roku trwała budowa pięciu nowych bloków, które stanęły w ramach pierwszego etapu realizacji osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie. Do tej pory na osiedlu, które powstaje na ulicy Długiej wybudowano 175 mieszkań, a w planach są kolejne trzy bloki. To kontynuacja inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę komunalną "Termy Uniejów”. 

Nowe mieszkania w Uniejowie. W planach kolejna budowa na osiedlu ,,Apartamentów Termalnych"

King Cross zakończył  pierwszy etap budowy osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie, który trwał niespełna półtora roku. Do budynków z I etapu Osiedla Apartamentów Termalnych w Uniejowie wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy, a deweloper, firma King Cross, otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie pierwszej fazy projektu i rozpoczęto przekazywanie lokali właścicielom.

[FOTORELACJA]1270[/FOTORELACJA]

Deweloper już zapowiada budowę kolejnego etapu, a osiedle jest kontynuacją inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę komunalną "Termy Uniejów”. 

Klucze do nowych mieszkań odebrali już pierwsi właściciele, którzy rozpoczęli wykańczanie swoich lokali. Mieszkania bowiem, tak jak większość nowych sprzedawanych nieruchomości, są w stanie deweloperskim. W mieszkaniach są drzwi wejściowe oraz wszystkie niezbędne przyłącza, włącznie z tzw. trzecim kurkiem w łazienkach, z którego płynie woda geotermalna.

Nowe mieszkania w Uniejowie

W każdym z bloków na parterze i trzech piętrach znalazło się po 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe mają aneks z salonem i trzy pokoje. Większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki. 

W ramach inwestycji powstała również ponadstandardowa liczba naziemnych miejsc parkingowych. Przestrzeń zewnętrzna osiedla została wypełniona zielenią i elementami małej architektury. W ramach inwestycji powstał także plac zabaw dla najmłodszych.

Do każdego mieszkania w nowo wybudowanych blokach przynależna jest komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe. Na osiedlu znajduje się również plac zabaw, a wszystkie bloki mają windę. 

Powstaną kolejne bloki w Uniejowie

W drugiej części inwestycji powstaną 3 bloki mieszkalne, łącznie planowo 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, w identycznym standardzie jak w pierwszej części osiedla.

- Wszystkie mieszkania z I etapu zostały już sprzedane. Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy II etapu. Chcemy, by jeszcze w II kwartale 2022 r. rozpoczęła się budowa - mówi Marcin Trybus, członek zarządu i dyrektor zarządzający grupy King Cross.

Mieszkania w nowej inwestycji będą miały nasłonecznione, przestronne balkony oraz przydomowe ogródki. Budynki zostaną wyposażone w windy, komórki. Kompleks zostanie otoczony dużą ilością zieleni.

Grupa King Cross jest jednym z największych deweloperów w Polsce inwestujących w nieruchomości, dawniej głównie centra handlowe, obecnie mieszkania oraz hotele.

Wstępnie cena to 6 tys. brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania. Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w kolejnym etapie budowy inwestorzy zapraszają do kontaktu pod numerem  tel. 506 040 534.

[ZT]4940[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%