Zamknij
REKLAMA

Czerwony Maluch Radia Zet debiutował w Uniejowie, teraz można go wylicytować na aukcji WOŚP

09:16, 29.12.2021 | .
Czerwony Maluch Radia Zet na początku lipca cieszył oko mieszkańców i turystów w Uniejowie. Dzisiaj każdy może stać się jego właścicielem, dzięki aukcji charytatywnej WOŚP.
REKLAMA

W lipcu br. w Uniejowie odbyła się premierowa prezentacja czerwonego Fiata 126p Radia Zet, który został przywrócony do idealnego stanu. Auto wyruszyło w trasę Aktywnego Lata z Radiem ZET, by po kilku miesiącach i pokonaniu dziesięciu tysięcy kilometrów zostać wystawione na licytację podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czerwony Maluch Radia Zet debiutował w Uniejowie, teraz można go wylicytować na aukcji WOŚP. Za jaką kwotę?

Na początku lipca w Uniejowie odbyła się premierowa prezentacja czerwonego Fiata 126p Radia Zet, który został przywrócony do idealnego stanu w łódzkim Auto Centrum Serwisowym DSD Serwis, dzięki zaangażowaniu firmy PROLINE, która sponsorowała przedsięwzięcie. Przez całe wakacje maluch pokonał z trasą radiową Zetki 10,000 kilometrów i zgodnie z obietnicą stacji trafił na aukcję WOŚP.

Maluch Radia Zet podczas premiery auta na Termach Uniejów.

Postanowiliśmy w Radiu ZET wrócić do tych wspomnień i odkurzyć dawne emocje. Dlatego w czerwcu wzięliśmy się za renowację Małego Fiata. Roboty było sporo. Efekty prac, krok po kroku, można było śledzić słuchając Zet za Kółkiem i oglądając zaangażowanie w niecodzienny projekt, naszych prowadzących: Joannę Zientarską i Michała Adamiuka. Teraz, zgodnie z obietnicą, przyszedł czas na przekazanie go w dobre ręce. Wystawiamy Czerwonego Malucha Radia ZET na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczymy na Wasze Wielkie Serca i grube portfele. Licytujcie dla dobra dzieci!!! -  zapraszają pomysłodawcy akcji z RADIA ZET.

Latem Czerwony Maluch Radia ZET miał swoją wielką premierę w Uniejowie, a podczas wakacji w czasie radiowej trasy pokonał 10.000 kilometrów. Był podziwiany w Olsztynie, Arłamowie, dotarł do Giżycka, Przemyśla. Cieszył również oczy mieszkańców między innymi Płocka i Tarnowa.

Przebieg: 62720, pojemność 652cm3, to daje zawrotną moc: 27KM.
Kolor: czerwień ZETkowa.
Samochód na chodzie, w pełni sprawny, po gruntownym przeglądzie.
Dodatkowe wyposażenie: radio odbierające najlepiej Radio ZET;), koło zapasowe, zestaw narządzi niezbędnych w drodze.
Opony nowe - wielosezonowe.
Klimatyzacja - brak.
Wspomaganie kierownicy - brak
Wykonany gruntowny przegląd auta w warsztacie samochodowym przed licytacją WOŚP
Na wszystkie Wasze pytania odpowiemy pod mailem: [email protected]

Zgodnie z zapowiedziami pomysłodawców akcji, trafił on właśnie na aukcję internetową WOŚP, gdzie można zalicytować i stać się właścicielem kompletnie odrestaurowanego Fiata 126p. W ramach jubileuszowego, 30. Finału WOŚP. Gramy pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci" auto wystawione zostało pod tym linkiem: Wylicytuj Czerwonego Malucha Radia Zet. Aktualnie cena malucha osiągnęła już kwotę ponad 20 tysięcy złotych, a akcja potrwa do poniedziałku 31 stycznia 2022 roku.

 

Na zdjęciu Andrzej Malinowski z Radia Zet- pomysłodawca odrestaurowania Czerwonego Malucha Radia Zet.

[ZT]4081[/ZT]

 

[ZT]4859[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%