Zamknij
REKLAMA

Kiedy odbiorą śmieci w mieście i gminie Uniejów? Zobacz harmonogram na 2022 rok

07:13, 04.01.2022 | .
REKLAMA

Odpady wielkogabarytowe odbierane będą w tym roku w Uniejowie w trzech terminach. W mieście ich zbiórkę w 2022 roku zaplanowano na 16 marca, 20 lipca i 23 listopada Na terenie gminy odpady te będą odbierane w marcu, wrześniu, listopadzie i grudniu (według terminarza na dole artykułu).

Kiedy odbiorą śmieci w mieście i gminie Uniejów? Zobacz harmonogram na 2022 rok

21 grudnia Gmina Uniejów zawarła umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na 2022 rok. Wykonawcą zadania na terenie gminy została firma STRACH i SYNOWIE Sp. z o. o.  siedzibą w Częstochowie. W samym mieście odbiorem śmieci będzie się zajmować nadal PGK Termy Uniejów. Co ważne, nie zmieni się stawka jaką będą płacić mieszkańcy za odbiór odpadów.

[ZT]4911[/ZT]

Oprócz odbioru śmieci w wyznaczoiych terminach, odpady komunalne można również dostarczyć osobiście do PSZOK, gdzie przyjmowane są nieodpłatnie w ramach pobieranej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jednak wyłącznie z nieruchomości położonych na terenie Gminy Uniejów po okazaniu dokumentu tożsamości. PSZOK w Uniejowie zlokalizowany jest na ul. Dąbskiej / teren oczyszczalni ścieków. PSZOK w Uniejowie zlokalizowany jest na ul. Dąbskiej / teren oczyszczalni ścieków. Punkt czynny jest w czwartki i soboty od 8:00 do 13:00; piątki od 13:00 do 18:00.

W Punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych przyjmowane są następujące frakcje odpadów : a) papier i tektura; b) metal; c) tworzywa sztuczne; d) szkło; e) przeterminowane leki; f) zużyte baterie; g) odpady ulegające biodegradacji; h) meble i inne odpady wielkogabarytowe; i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; j) zużyte opony.

Terminarz odbioru odpadów w mieście Uniejów (kliknij obraz, aby powiększyć):

Terminarz odbioru odpadów w gminie Uniejów (kliknij obraz, aby powiększyć):

[ZT]4928[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%