Zamknij
REKLAMA

Ruszyła zbiórka "fantów" na licytacje sztabu WOŚP w Uniejowie

16:12, 10.01.2022 | .
Gminny Sztab # 3122 działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie zaprasza do wsparcia 30 Finału WOŚP w postaci przekazania voucherów, przedmiotów, zaproszeń, gadżetów, usług i wszystkiego co może zostać zlicytowane podczas lokalnej orkiestrowej aukcji.  Na zdjęciu pluszak ufundowany w 2021 r. przez właścicieli sklepów KUBUŚ, który cieszył się dużym zainteresowaniem podczas licytacji.
REKLAMA

Gminny sztab #3122 działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie zaprasza do wsparcia 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w postaci ufundowania voucherów, przedmiotów, zaproszeń, gadżetów, usług i wszystkiego, co może zostać zlicytowane podczas lokalnej orkiestrowej aukcji. Chęć przekazania ,,fantów" można zgłaszać do ośrodka kultury do 17 stycznia.

Ruszyła zbiórka "fantów" na licytacje sztabu WOŚP w Uniejowie. Każdy może pomóc i przekazać coś na orkiestrę

Po raz kolejny uniejowski sztab zagra z WOŚP. W tym roku jubileuszowy finał poświęcony jest zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Również w gminie Uniejów będzie można wesprzeć szczytny cel i wrzucić pieniądze do puszek podczas finału, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku, ale także do puszek stacjonarnych, które już uruchomione zostały w kilku punktach miasta.

 

Jak co roku, jednym z ważniejszych punktów Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Uniejowie będzie licytacja gadżetów i przedmiotów, które uniejowski sztab otrzyma od Fundacji WOŚP oraz lokalnych darczyńców - firm, instytucji oraz osób prywatnych, którzy co podczas każdego finału wspierają WOŚP. Nie inaczej będzie i w tym finale, dlatego Gminny sztab #3122 działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie zaprasza do wsparcia 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w postaci ufundowania voucherów, przedmiotów, zaproszeń, gadżetów, usług i wszystkiego, co może zostać zlicytowane podczas internetowych aukcji. Chęć przekazania ,,fantów" można zgłaszać do ośrodka kultury do 17 stycznia.

Jeśli zechcielibyście Państwo wesprzeć orkiestrę w tej formie to bardzo prosimy o informację e-mailem: [email protected] lub telefonicznie pod numerem tel. 63 2888 164 do dnia 17 stycznia 2022 r. Bardzo prosimy o dotrzymanie tego terminu ze względu na przekazanie informacji dotyczącej licytacji do Fundacji WOŚP. Wszystkie przedmioty uzyskane od darczyńców znajdą się na naszej aukcji internetowej informuje Robert Palka - dyrektor MGOK w Uniejowie.

W ubiegłym finale WOŚP organizowanym przez sztab 3122 podczas licytacji na ALLEGRO zebrano 5.476,00 zł. Do zdobycia były gadżety WOŚP, ale także vouchery i przedmioty przekazane przez lokalnych darczyńców.

Część przedmiotów licytowanych w 2021 roku podczas finału WOŚP wystawionych przez uniejowski sztab.

Podczas 28. finału WOŚP w 2020 roku z puszek wolontariuszy oraz stacjonarnych, a także licznych licytacji, które odbyły się w uniejowskim sztabie doliczono się kwoty 29 947,40 złotych. W roku 2021 kwota zebrana w Uniejowie wyniosła 21 346,51 zł i 5 euro ( w roku 2019 -  22 647,96 zł, 2018 - 17.030,81 zł).

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%