Zamknij
REKLAMA

Rusza budowa kolejnych mieszkań w Uniejowie. Powstaną trzy nowe bloki. Zobacz rzuty mieszkań

08:19, 11.01.2022 | materiał partnera
Rusza budowa kolejnych mieszkań w Uniejowie. Powstaną trzy nowe bloki
REKLAMA

Rusza drugi etap realizacji osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie. Do tej pory na osiedlu, które powstaje na ulicy Długiej wybudowano 175 mieszkań, a już w lutym planowane jest rozpoczęcie budowy kolejnych trzech bloków. To kontynuacja inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę komunalną "Termy Uniejów”. 

Rusza budowa kolejnych mieszkań w Uniejowie. Powstaną trzy nowe bloki

King Cross zakończył  pierwszy etap budowy osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie, który trwał niespełna półtora roku. Do budynków z I etapu Osiedla Apartamentów Termalnych w Uniejowie wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy, a deweloper, firma King Cross, otrzymał już pozwolenie na użytkowanie pierwszej fazy projektu i rozpoczęto przekazywanie lokali właścicielom.

Potwierdzono również, że w lutym br. ma ruszyć budowa kolejnych mieszkań w Uniejowie. Trzy nowe bloki mają zostać ukończone w ciągu roku, a inwestycja ma być na finiszu na przełomie 2022/2023. 

Klucze do nowych mieszkań wybudowanych w ramach pierwszego etapu inwestycji odebrali już pierwsi właściciele, którzy wykańczają swoje lokale. Mieszkania, tak jak większość nowych sprzedawanych nieruchomości, są w stanie deweloperskim. W mieszkaniach są drzwi wejściowe oraz wszystkie niezbędne przyłącza, włącznie z tzw. trzecim kurkiem w łazienkach, z którego płynie woda geotermalna.

Zobacz nowe mieszkania w Uniejowie - ZDJĘCIA:

[FOTORELACJA]1270[/FOTORELACJA]

W każdym z bloków na parterze i trzech piętrach znalazło się po 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe mają aneks z salonem i trzy pokoje. Większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki. Nowe mieszkania w kolejnych trzech blokach będą miały taki sam standard wykończenia.

W ramach inwestycji powstaną również naziemne miejsca parkingowe. Przestrzeń zewnętrzna osiedla zostanie wypełniona zielenią i elementami małej architektury. W ramach inwestycji na osiedlu powstał także plac zabaw dla najmłodszych.

Nowe bloki i mieszkania w Uniejowie.

Nowe bloki gotowe już w 2023

W drugiej części inwestycji powstaną 3 bloki mieszkalne, łącznie planowo 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, w identycznym standardzie jak w pierwszej części osiedla.

Mieszkania w nowej inwestycji będą miały nasłonecznione, przestronne balkony oraz przydomowe ogródki. Budynki zostaną wyposażone w windy i komórki lokatorskie.

Grupa King Cross jest jednym z największych deweloperów w Polsce inwestujących w nieruchomości, dawniej głównie centra handlowe, obecnie mieszkania oraz hotele.

Cena to 6250 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania. Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w kolejnym etapie budowy inwestorzy zapraszają do kontaktu pod numerem  tel. 506 040 534.

Zobacz rzuty mieszkań w Uniejowie (kliknij, aby powiększyć w nowym oknie)

[ZT]4994[/ZT]

[ZT]4979[/ZT]

 

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%