Zamknij
REKLAMA

Nowe mieszkania w Uniejowie w trakcie budowy. Sprzedane już 55 lokali [ZDJĘCIA]

08:21, 20.05.2022 | materiał partnera
W Uniejowie trwa budowa kolejnych bloków mieszkalnych. Sprzedano już ponad 55 lokali.
REKLAMA

Trwa kolejny etap realizacji osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie przy ulicy Długiej. Do tej pory na osiedlu wybudowano pięć bloków, w których znalazło się 175 mieszkań. Trwa budowa kolejnych trzech bloków, w których cena za metr kwadratowy wynosi 6750 zł. To kontynuacja inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę komunalną "Termy Uniejów”. Sprzedanych jest już 55 lokali, a łącznie w tym etapie powstanie 105 mieszkań.


Nowe mieszkania w Uniejowie
 

[FOTORELACJA]1337[/FOTORELACJA]

Na 105 mieszkań, które mają powstać w niespełna rok, swoich właścicieli znalazło już 55 lokali. Klucze do nowych mieszkań właściciele mają szanse otrzymać już pod koniec pierwszego kwartału 2023 roku. Budowa pierwszych pięciu budynków, które realizowała firma King Cross trwała niespełna półtora roku, kolejne trzy powinny być gotowe w ciągu roku. Mieszkania, tak jak większość nowych sprzedawanych nieruchomości, są w stanie deweloperskim. W mieszkaniach są drzwi wejściowe oraz wszystkie niezbędne przyłącza, włącznie z tzw. trzecim kurkiem w łazienkach, z którego płynie woda geotermalna.

Trwa budowa trzech kolejnych bloków w Uniejowie.

Zobacz nowe mieszkania w Uniejowie - ZDJĘCIA:
[FOTORELACJA]1270[/FOTORELACJA]

Nowe bloki gotowe już w 2023

W obecnie realizowanej części inwestycji powstaną 3 bloki mieszkalne, łącznie planowo 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, w identycznym standardzie jak w pierwszej części osiedla.

Mieszkania w nowej inwestycji będą miały nasłonecznione, przestronne balkony oraz przydomowe ogródki. Budynki zostaną wyposażone w windy i komórki lokatorskie.

Grupa King Cross jest jednym z największych deweloperów w Polsce inwestujących w nieruchomości, dawniej głównie centra handlowe, obecnie mieszkania oraz hotele. Budowę bloków realizuje Budimex, który jest wykonawcą wielu istotnych inwestycji w całym kraju.

Grupa Budimex budowała m.in. odcinki Autostrad A2 i A4, siedzibę Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Centrum Nauki i Sztuki ASP w Łodzi, zbiornik przeciwpowodziowy Racibórz Dolny, czy wieżę kontroli ruchu lotniczego Katowice-Pyrzowice. W samym Uniejowie Budimex wybudował także Aparthotel Termy Uniejów.

Cena to 6750 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania. Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w kolejnym etapie budowy inwestorzy zapraszają do kontaktu pod numerem  tel. 506 040 534.

 

Zobacz rzuty mieszkań w Uniejowie (kliknij, aby powiększyć w nowym oknie)

[ZT]2573[/ZT]

[ZT]5653[/ZT]

 

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%