Zamknij
REKLAMA

Jeden bilet do Term Uniejów, Orientarium i Mandorii już w sprzedaży. Dodatkowo teraz 5-godzinne wejścia na baseny

07:51, 14.06.2022 | .
REKLAMA

Od poniedziałku 14 czerwca 2022 do sprzedaży trafił TOM, czyli jeden bilet do trzech największych atrakcji województwa łódzkiego. Umożliwia on wejścia na Termy Uniejów, do łódzkiego ZOO Orientarium i rzgowskiego parku rozrywki Mandoria.

Bilet do TOM już w sprzedaży. Teraz aż 5-godzinne wejście na Termy Uniejów

Od poniedziałku bilety można zakupić zarówno on-line, jak i w kasach kompleksu Term Uniejów. Wspólny bilet do trzech atrakcji województwa łódzkiego można kupić także w łódzkim Zoo i Mandorii.

W ramach jednego biletu otrzymamy 5-godzinne wejście na kompleks Term Uniejów, całodniowe wejście do nowoczesnego Orientarium ZOO Łódź , a także całodniowe wejście do bajkowego parku rozrywki Mandoria - Tematyczny Park Rozrywki w Rzgowie.

Bilet TOM, który łączy wszystkie trzy atrakcje kosztuje 215 zł, co pozwala zaoszczędzić aż 55 zł. Na wykorzystanie biletu goście mają 30 dni.

Bilety można już kupować na stronie: www.tombilet.pl oraz w kasach stacjonarnych.

Teraz na Termach Uniejów nowy 5-godziny bilet.

Od 13 czerwca 2022 r. w sprzedaży jest również nowy bilet, który pozwala na 5-godzinny pobyt w kompleksie termalno-basenowym. To odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy chcą wejść na Termy na dłużej i skorzystać z atrakcyjnej ceny. W sprzedaży nadal dostępne są wejścia godzinne, 2- i 3-godzinne. Warto dodać, że każde dziecko do 7 lat w towarzystwie osoby dorosłej wchodzi na Termy bezpłatnie.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%