Zamknij
REKLAMA

Wakacyjny wyjazd z Uniejowa na obóz w Jarosławcu. Dziesięć dni różnych aktywności nad morzem

09:28, 23.06.2022 | Materiał promocyjny
REKLAMA

W wakacje Akademia Tenisa Ziemnego Forehand organizuje dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat na obóz w Jarosławcu. Podczas dziesięciodniowego wyjazdu uczestników czeka nauka tenisa, zajęcia poprawiające koncentrację i redukujące stres mindfulness, a także ciekawe warsztaty oraz kąpiele w morzu i basenie z podgrzewaną wodą.

Akademia Tenisa Ziemnego Forehand działa od 2014 roku, organizując aktywne wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Kolejny wakacyjny wyjazd zaplanowano na 14-24 sierpnia 2022 roku. Będzie to, jak gwarantuje organizator - Rafał Wincenciak, doskonała okazja do odpoczynku, zabawy, ale także aktywnego spędzenia czasu i poznania nowych przyjaciół. 

[ZT]5922[/ZT]

Obóz organizowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat i będzie można podczas niego rozpocząć naukę tenisa ziemnego od podstaw lub doskonalić swoje umiejętności podczas treningów prowadzonych dwa razy dziennie. Poza tym organizatorzy proponują treningi piłki nożnej, turystyki rowerowej, treningi uważności mindfulness, które zmniejszają stres i poprawiają koncentrację oraz warsztaty rękodzieła handmade oraz gry, zabawy i wiele innych aktywności. Wyjazd na obóz odbędzie się 14 sierpnia z Uniejowa.

Zakwaterowanie podczas obozu zapewnione będzie w nowych domkach 6-osobowych  z tv i pełnym węzłem sanitarnym. Uczestnicy otrzymają trzy posiłki dziennie i nieograniczony dostęp do wody. By zapewnić  bezpieczeństwo zagwarantowana będzie także opieka ratownika na plaży oraz opieka pielęgniarki w ośrodku.

Ośrodek w Jarosławcu położony jest blisko plaży, gdzie będą się odbywały gry, zabawy, animacje i nauka pływania na desce SUP. Dodatkowo oprócz kąpieli w morzu każdego dnia przewidziano także 1 godzinę zajęć na basenie z podgrzewaną wodą. 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w obozie zapraszamy do kontaktu  -  Rafał Wincenciak 695 199 176.

 

 

(Materiał promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%