Zamknij
REKLAMA

Tak pomagają, czyli blisko setka dzieci spędziła dzień w letnim ogrodzie na zaproszenie jednego z uniejowskich hoteli

11:34, 07.07.2022 | .
Kasztel Uniejów 6 lipca 2022 roku zaprosił grupę niemal stu dzieci w wieku od 3 do 17 lat z kilku domów dziecka w Łodzi oraz dzieci ukraińskich rodzin, które znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej. Z okazji rozpoczętych wakacji dla wszystkich dzieci zorganizowano charytatywne wydarzenie w letnim ogrodzie hotelowym.
REKLAMA

Hotel & Spa **** Kasztel Uniejów 6 lipca 2022 roku zaprosił grupę niemal stu dzieci w wieku od 3 do 17 lat z kilku domów dziecka w Łodzi oraz dzieci ukraińskich rodzin, które znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej. Z okazji rozpoczętych wakacji dla wszystkich dzieci zorganizowano charytatywne wydarzenie w letnim ogrodzie hotelowym.

Charytatywna impreza w Kasztelu w Uniejowie
 

[FOTORELACJA]1389[/FOTORELACJA]

Na dzieci czekał poczęstunek przygotowany przez hotelową restaurację.

Kąpiele w baliach z wodą termalną, wizyta w Zoosafarii w Borysewie oraz animacje i zabawy - to wszystko czekało na blisko setkę dzieci  - wychowanków łódzkich domów dziecka oraz dzieci z ukraińskich rodzin, które na zaproszenie hotelu spędziły dzień w Kasztelu w Uniejowie.
Na małych gości w Kasztelu w Uniejowie czekały m.in. kąpiele w baliach w geotermalnej wodzie oraz gorąca czekolada.

,,Przy realizacji całego wydarzenia dołączyły się firmy współpracujące z naszym hotelem. Dokładając swoją cegiełkę do zapewnienia radości potrzebującym dzieciom w realizacji wydarzenia pomogli nam: Emka Dmuchańce, Zakład Mięsny JAMIR, Makro – Hala Łódź, Pepsico, La Lorraine Bakery Group, Stowarzyszenie „Wspieramy Ukrainę Razem, ” Fundacja „Dom w Łodzi” oraz  Fundacja „Koper Pomaga. To było bardzo wzruszające i inspirujące dla nas wydarzenie, Dzięki temu dzieci otrzymały namiastkę wakacji.  Zapadła decyzja o organizacji cyklicznej imprezy, tak aby wszystkie pobliskie domy dziecka mogły skorzystać z oferowanych atrakcji'' -  mówi Wiktor Hajdas z Kasztelu Uniejów. 

Ekipa Kasztelu Uniejów nie po raz pierwszy włączyła się charytatywną akcję. Kilka miesięcy temu w hotelu zorganizowano zbiórkę dla Ukraińców, których wsparto po wybuchu wojny.

W środę hotelowy ogród stał się miejsce zabawy i odpoczynku dla blisko setki dzieci zaproszonych do Uniejowa m.in. z Łodzi.

Dla młodych gości, którzy pojawili się w hotelowym ogrodzie Kasztelu w Uniejowie przygotowano szereg atrakcji, takich jak: kąpiele w baliach geotermalnych z pianą i bańkami mydlanymi oraz gorącą czekoladą, pyszny posiłek, wycieczkę do ZOO w Borysewie oraz animacje.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%