Zamknij
REKLAMA

Co w najbliższych tygodniach będzie się działo w Uniejowie? Zobacz plan weekendowych wydarzeń

08:39, 29.07.2022 | .
Co w najbliższych tygodniach będzie się działo w Uniejowie? Jakie imprezy czekają na turystów?
REKLAMA

Urząd Miasta w Uniejowie opublikował na swoim koncie społecznościowym plan wydarzeń, które będą organizowane w gminie Uniejów  w najbliższe weekendy. Co oprócz koncertów czeka nas w ciągu następnych tygodni?

Co w najbliższych tygodniach będzie się działo w Uniejowie?

Największym wydarzeniem tego lata będzie oczywiście oczywiście Earth Festival 2022 w Uniejowie, który odbędzie się 19-21 sierpnia. Oprócz trzech koncertów telewizyjnych czeka również masa eventów towarzyszących, w tym kina plenerowe, festiwalowe eko-miasteczko oraz warsztaty. 

[ZT]6147[/ZT]

W najbliższy weekend - w sobotę 30 lipca w Hotelu Lawendowe Termy odbędzie się dziewiąta już edycja Festiwalu Lawendy. Na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą teren obok hotelu czekają m.in. bezpłatne warsztaty, muzyczne koncerty plenerowe oraz stoiska handlowe.

[ZT]6134[/ZT]

Zwiedzanie uniejowskich obiektów z przewodnikami, indiański festyn. Co jeszcze w najbliższych tygodniach w Uniejowie?

 

Poniżej publikujemy listę wydarzeń organizowanych w Uniejowie w kolejne weekendy. Wśród nich znajdziemy m.in. Indiański Festyn Rodzinny, Festiwal smaków, czy darmowe zwiedzanie uniejowskich obiektów z przewodnikami. Oczywiście to nie wszystkie imprezy, które planowane są w uzdrowisku. O szczegółach jak zawsze możecie dowiedzieć się na naszym portalu www.uniejow.net.pl.  oraz na naszym fanpage facebook. 

[ZT]6163[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%