Zamknij
REKLAMA

Festiwal Lawendy po raz dziewiąty w Uniejowie [ZDJĘCIA]

16:01, 30.07.2022 | .
Podczas festiwalu można było spotkać ,,Lawendową Królową".
REKLAMA

Już po raz dziewiąty w sobotę 30 lipca 2022 roku w Uniejowie odbywa się Festiwal Lawendy organizowany przez Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy.

W sobotę, 30 lipca 2022 roku w Uniejowie odbywa się dziewiąta edycja Festiwalu Lawendy. Impreza gości po raz kolejny w Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy, którego ogród zdobi 4 tysiące lawendowych nasadzeń. Na wszystkich, którzy pojawili się tego dnia w hotelu czekają występy muzyczne, warsztaty tematyczne, live cooking oraz stoiska z wyrobami z lawendy.

Festiwal Lawendy po raz dziewiąty w Uniejowie [ZDJĘCIA]
 

[FOTORELACJA]1399[/FOTORELACJA]

Przy hotelu pojawiły się tradycyjnie stoiska, na których oferowane są lawendowe delikatesy (miody, słodycze, syropy), lawendowe rękodzieło (woreczki z lawendą, fusetki, wianki, bukiety czy kosmetyki naturalne, sporządzane w oparciu o lawendę (olejki, destylaty lawendowe, kremy, mydła).

Atrakcje związane z Festiwalem Lawendy rozpoczęły się o godzinie 10. Wszyscy chętni mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach jogi, warsztatach antystresowych, florystycznych oraz motywacyjnych dla kobiet. Na dzieci czekała specjalna strefa animacji.

Ze względu na padający deszcz część wydarzeń została przeniesiona do wnętrz hotelu , gdzie odbywały się warsztaty oraz koncerty - w restauracji wystąpiły m.in. zespoły Nastrojeni oraz Paris Club.

Fot. Michał Kubacki

[ZT]6162[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%