Zamknij
REKLAMA

Biblioteka w Uniejowie organizuje warsztaty i konsultacje w ramach projektu

07.55, 20.09.2022 .
REKLAMA

We wrześniu w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie zorganizowane zostaną warsztaty i konsultacje w ramach projektu: Procesja Bożego Ciała z tradycją kwietnych dywanów w Spycimierzu w kontekście krajobrazu kulturowo-przyrodniczego. Pierwsze z nich już 23 września.

Spotkania organizowane w bibliotece dofinansowane są ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Pierwsze z nich na temat programów edukacyjnych odbywać się będą 23 września o godz. 12.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie. Poprowadzą je dr Jędrzej Kałużny, prof. Katarzyna Smyk i  Andrzej Szoszkiewicz.

W programie oprócz dyskusji zaplanowano prezentację wstępnej koncepcji podstaw programu edukacyjnego Centrum „Spycimierskie Boże Ciało”; prezentację wybranej identyfikacji wizualnej Centrum „Spycimierskie Boże Ciało”wraz z koncepcją oraz koncepcji ścieżki edukacyjnej, która ma powstać w Spycimierzu.

Kolejne spotkanie w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie odbędzie się 30 września o godz. 13.00.  Drugie warsztaty na temat markowego produktu turystyki zrównoważonej to między innymi przykłady produktów i sposobów ich zarządzania oraz rekomendacje do realizacji w Spycimierzu. Tym razem warsztaty poprowadzi prof. Bogdan Włodarczyk z zespołem.

30 września o godz. 18.00 w sali OSP Spycimierz zaplanowane są z kolei konsultacje społeczne na temat programów edukacyjnych. W programie zaplanowano m.in. prezentację znaczenia, miejsca i planowanych kierunków edukacji w działalności Centrum „Spycimierskie Boże Ciało”; prezentację proponowanego logotypu Centrum „Spycimierskie Boże Ciało”. Prowadzącymi będą prof. Bogdan Włodarczyk z zespołem, dr Jędrzej Kałużny i Andrzej Szoszkiewicz.

Warsztaty i konsultacje odbędą się w ramach projektu: Procesja Bożego Ciała z tradycją kwietnych dywanów w Spycimierzu w kontekście krajobrazu kulturowo-przyrodniczego, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%