Zamknij
REKLAMA

Pani Maria - recepcjonistka z Uniejowa wystąpiła w ,,Kole fortuny". Ile wygrała?

16.43, 02.11.2022 . Aktualizacja: 09.43, 03.11.2022
Maria Zimna - recepcjonistka z Uniejowa wygrała środowy odcinek teleturnieju Telewizji Polskiej "Koło Fortuny". fot. TVP2/Koło Fortuny
REKLAMA

2 listopada 2022 r.  w programie "Koło Fortuny" nadawanym w TVP 2 wystąpiła Maria Zimna, która pracuje w uniejowskim sanatorium. Wygrała jedną z rund i z najwyższą kwotą dostała się do finału. Jak poszło jej w finale i ile wygrała?

Pani Maria z Uniejowa wystąpiła w programie ,,Koło fortuny". Ile wygrała?

Pani Maria, która jest recepcjonistką w uniejowskim uzdrowisku pokonała w znakomitym stylu swoich rywali. Wygrała piątą rundę zgarniając 6100 zł,  nie dopuszczając w niej przeciwników do głosu i nie dając im możliwości zakręcenia kołem. W ten sposób pokonała obu rywali osiągając największą kwotę programu i zyskała przepustkę do finału.

W wygranej rundzie odgadła bezbłędnie hasło ,,być duszą towarzystwa".

W finale Pani Maria trafiła na hasło ,,sześcian foremny", które odgadła, trafnie typując cztery litery, znajdujące się w ukrytych wyrazach. 

W finałowej kopercie, którą wylosowała zawodniczka było 10 tysięcy złotych, co w sumie z kwotą uzyskaną w jednej z rund programu dało wygraną w wysokości 16 100 zł.

Pytana jeszcze przed finałem przez prowadzącego program Norbiego, na co wyda wygraną, Pani Kasia wspomniała, że pieniądze przydadzą się na remont, zmianę samochodu, ale chciałaby część wygranej przeznaczyć również na fundację, która pomaga zwierzakom.

 

[ZT]6589[/ZT]

[ZT]6617[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%