Zamknij
REKLAMA

Paula Biskup w finale Mam Talent. Wokalistka dziękuje mieszkańcom Uniejowa za głosy

07.57, 24.11.2022 . Aktualizacja: 09.00, 24.11.2022
Archiwum Pauli Biskup
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę wielki finał kolejnej edycji programu Mam Talent, w którym o zwycięstwo powalczy Paula Biskup z Turku. W sobotę, 19 listopada, decyzją publiczności oraz jurorów Paula dostała się do finałowego programu wykonując po raz kolejny w programie autorski utwór. Co Paula zaśpiewa tym razem i czy oczaruje ponownie jurorów? Odpowiedź w sobotę 26 listopada na antenie TVN po godz. 20.

Za nami ostatni półfinał 14. edycji programu "Mam Talent!", podczas którego przepustkę do kolejnego etapu udało się uzyskać m.in. Pauli Biskup. Wielki finał programu już w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022 r. Kto zdobędzie serca widzów oraz czek na 300 tysięcy złotych?

,,Kochani. W ostatnim czasie spełniłam wiele ze swoich marzeń i jestem za to bardzo wdzięczna. Zdaję sobie sprawę, że gdyby nie każda osoba, która w ostatnią sobotę postanowiła na mnie zagłosować, nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem. Liczyłam bardzo na pomoc mieszkańców naszego regionu, czyli Turku, Konina, Kalisza, Koła, Uniejowa oraz okolicznych miejscowości i nie zawiodłam się. Bardzo za to dziękuję'' - pisze Paula w liście do naszej redakcji.

Najwięcej głosów widzów w ostatnim półfinale zdobył Paweł Haczkur i jego niepowtarzalny, bardzo emocjonalny występ na drążku pionowym. Paweł trafił tym samym do grona finalistów i już w najbliższą sobotę ponownie zobaczymy go na scenie programu. Głosami jury awans do kolejnego etapu udało się zdobyć również Pauli Biskup, która w półfinale oczarowała publiczność piosenką własnego autorstwa.

,,Czuję, że jestem teraz na właściwej drodze do realizacji siebie jako artystki, ale do tego jeszcze raz potrzebuję od Was wsparcia. W finale zaprezentuje Wam ponownie swoją nową autorską piosenkę, która mam nadzieję spodoba się Wam tak samo jak poprzednie. Głosując na mnie w sobotę otworzycie mi drzwi do spełnienia moich największych marzeń. Wygrywając program Mam Talent będę mogła wydać swoją autorską płytę i pokazać ludziom całą swoją twórczość - czyli także część mnie samej. Dziękuję za dotychczasową pomoc i zachęcam do ponownego zagłosowania na mnie. To w Was jest siła i tylko Wy możecie sprawić, aby moje plany na przyszłość stały się rzeczywistością :) Bardzo proszę o głosy i z góry za nie bardzo dziękuję'' -dodaje młoda wokalistka.

"Mam Talent!" wielki finał z udziałem Pauli Biskup. Kiedy oglądać?

Oprócz Pauli Biskup w ostatnim odcinku programu zobaczymy występy dziewięciu finalistów. Wielki finał 14. edycji “Mam Talent!” na antenie TVN już w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022 r. o godzinie 20:00.

[ZT]6758[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%