Tegoroczny Jarmark Wielkanocny w gminie Uniejów zorganizowany został w Wilamowie. Wydarzenie odbyło się w niedzielę 2 kwietnia 2023 r. przy kościele parafialnym.
Tak wyglądał tegoroczny Jarmark Wielkanocny 2023 w Wilamowie (gmina Uniejów).
[FOTORELACJA]1523[/FOTORELACJA]
Stroiki wielkanocne, świąteczne wypieki, wilamowski bigos, chlebki do święconki, czy też baranki z masła można było nabyć podczas Jarmarku Wielkanocnego zorganizowanego w niedzielę palmową w Wilamowie. Swoje stoiska miały Koła Gospodyń Wiejskich z Kuczek, Wilamowa i Rożniatowa, drużyny harcerskiei zuchowe oraz Szkoła Podstawowa w Wilamowie.
Pochodzący z Uniejowa, finalista MasterChef, Adam Kozanecki częstował od godziny 12.00 wszystkich chętnych żurkiem wielkanocnym z białą kiełbasą.
Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Miasta w Uniejowie, Szkoła Podstawowa w Wilamowie, Drużyna Harcerska „Wilamowskie Orły”, Gromada Zuchowa „Wilamowskie Skrzaty”, Parafia Wilamów, KGW w Wilamowie, KGW w Kuczkach, KGW w Rożniatowie.
[ZT]7437[/ZT]
[ZT]7418[/ZT]
[ZT]7437[/ZT]