Zamknij

Policjanci zapraszają seniorów na debatę społeczną. Spotkanie w Uniejowie już we wtorek

10:09, 26.09.2023 Aktualizacja: 12:10, 11.10.2023
Na spotkanie z policjantami seniorów zaprosiła podczas inauguracji Uniwersytetu Trzeciego Wieku sierż. Alicja Bartczak z KPP w Poddębicach. Na spotkanie z policjantami seniorów zaprosiła podczas inauguracji Uniwersytetu Trzeciego Wieku sierż. Alicja Bartczak z KPP w Poddębicach.

Policjanci z Uniejowa i Poddębic we współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną zapraszają wszystkich zainteresowanych seniorów na debatę społeczną poświęconą ich bezpieczeństwu, która odbędzie się 10 października 2023 roku.

Policja zaprasza seniorów na debatę społeczną. Spotkanie w Uniejowie

Jedną z metod zwiększenia bezpieczeństwa są debaty społeczne, które oparte są na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa - informuje na swojej stronie Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

W trakcie październikowego spotkania z policjantami w uniejowskiej bibliotece mowa będzie o bezpieczeństwie seniorów i metodach najczęściej stosowanych przez oszustów. W rozmowie weźmie udział także pracownik jednego z banków, który przybliży seniorom sposób postępowania oszustów.

[ZT]8518[/ZT]

Na spotkaniu zostanie również zaprezentowana Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja "Moja Komenda”, które pozwalają każdemu mieszkańcowi mieć wpływ na bezpieczeństwo oraz na szybki i wygodny  kontakt z dzielnicowym.

Omówiony zostanie program ,,Dzielnicowy bliżej nas". Podczas debaty każdy z jej uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami, czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa Seniorów. 

Spotkanie odbędzie się we wtorek 10 października 2023 roku o godzinie 11:00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%