Termalni przegrywają z LKS Różyca w pierwszym meczu rundy wiosennej. W piątek zagrają na własnym stadionie

12:56, 25.03.2024 . Aktualizacja: 13:16, 26.03.2024

Wynikiem 3:1 zakończył się pierwszy mecz rundy wiosennej rozegrany między LKS Różyca, a Termami/K-Flex Uniejów w sobotę 23 marca. Strzelcem bramki dla Uniejowa był Grzegorz Cisoń.

LKS Różyca wygrała z Termami na swoim boisku strzelając trzy gole. Drużyna z Uniejowa w 31 minucie zdobyła jedyną bramkę na 2:1 po rzucie karnym Cisonia. W 82 minucie gospodarze podwyższyli jednak wynik na 3:1. Strzelcami goli dla Różycy byli:Brylikowski ( 5'), Danecki (25' ) i Stasiołek (82').

𝗦𝗸ł𝗮𝗱 Termy'K-Flex Uniejów: Łyskawka(GK), Matusiak(C)(75'Trzuskowski), Gzyl, Koziełek, Kwiatkowski(80'Kozarek), Graczyk(70' Górecki), Herman, Gębski(75' Tomczak), Cisoń (85' Łuczak), Balcerczyk(60'Olczyk) W.Nowak(75'B.Nowak). 𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘄𝗼𝘄𝗶: Stępień, Leśniewski

LKS Różyca zajmuje trzecie miejsce w tabeli Klasy okręgowej Kipsta 2023/2024, grupa: Łódź, a Termalni dwunastą pozycję.

Spotkanie można było zobaczyć w Internecie na kanale Hattricktv

29 marca (piątek) zapraszamy kibiców na pierwsze wiosenne spotkanie Termalnych na własnym stadionie. Mecz pomiędzy Termy/K-Flex Uniejów, a KS Rosa Rosanów rozpocznie się o godz. 19.00.