Zamknij

X Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu. Wśród drużyn reprezentacja Widzewa i Uniejowa. Kto wygrał? [ZDJĘCIA]

08:50, 09.09.2024 . Aktualizacja: 14:21, 10.09.2024

X Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu rozgrywany był w niedzielę na Kompleksie Boisk Termalnych im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. Na boisku spotkało się dziesięć drużyn, wśród których oprócz przedstawicieli sponsorów i firm współpracujących z łódzkim klubem zagrali także byli zawodnicy Widzewa, przedstawiciele PZPN oraz reprezentacja Uniejowa. Zwycięzca turnieju będzie oficjalnie reprezentował klub Widzewa w eliminacjach do Mistrzostw Polski Szóstek organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

[FOTORELACJANOWA]2054[/FOTORELACJANOWA]

W niedzielę 8 września 2024 roku odbyła się jubileuszowa edycja turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu. Wzięło w niej udział 10 drużyn. Na murawie rywalizowali przedstawiciele sponsorów i  firm współpracujących z łódzkim klubem na polu biznesowym oraz reprezentacje Widzewa, PZPN i Uzdrowiska Termalnego Uniejów.

,,Turnieje WKB mają już długą tradycję. Każda edycja ma jedno zadanie - integrować przedsiębiorców, partnerów, sponsorów i przyjaciół Widzewa Łódź, którzy pomagali Klubowi w drodze na najwyższy szczebel rozgrywkowy, a teraz dalej wspierają go w PKO Bank Polski Ekstraklasie" - informuje organizator wydarzenia Widzewski Klub Biznesu.

[ZT]12715[/ZT]

[BANER]0[/BANER]

Wśród graczy można było zobaczyć także byłych piłkarzy Widzewa – Marcina Robaka, Piotra Szarpaka, Adriana Budkę, Kamila Bartosa i Rafała Grzelaka oraz wiceprezesa zarządu klubu Macieja Szymańskiego.

Na boisku w Uniejowie rywalizowały dużyny: Widzew Łódź, SM System, UN1F1ED2, Invest in Łódź & ŁSSE,  PZPN, Veolia, PTM Polska, Slabak Team, Miasto Uniejów i 2Find.

W reprezentacji Uniejowa znaleźli się burmistrz Józef Kaczmarek, Michał Aninowski, Jacek Dutka, Zbigniew Jankowski, Adrian Kaczmarek, Szymon Kwiatosiński, Krzysztof Łuczak, Łukasz Piaseczny, Ireneusz Szczęsny, Piotr Woźniak. Zawodnicy z Uzdrowiska Termalnego ostatecznie zajęli w turnieju piąte miejsce.

Slabak - Uniejów 1:2

Turniej i puchar burmistrza Uniejowa wygrała drużyna 2Find (Perfumeria Internetowa), która w meczu finałowym wygrała w karnych 5:4 (0:0) z zespołem SM System. Trzecie miejsce zajął PTP Polska, a czwarte WIDZEW.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Robak (Widzew), a najlepszy bramkarzem Sebastian Ostrowski (2FIND).

Partnerami X Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu byli: Safety Jogger, ZCB Owczary z marką TERMOton, Profilaktyka i Zdrowie, Święcicki Zdrój i Miasto Uniejów.