Termalni ponownie lepsi na swoim stadionie

07:27, 16.09.2018 M.K Aktualizacja: 09:24, 18.09.2018
Skomentuj
reo

Klasyczny Hattrick Spychalskiego i trafienie Janickiego dały piłkarzom MGLKS Termy Uniejów pewne zwycięstwo z młodymi zawodnikami SMS ŁÓDŹ podczas spotkania rozegranego 14 września 2018 roku.

Do przerwy Termalni prowadzili 1:0 po bramce strzelonej w 44 minucie. Adrian Kasztelan dośrodkował z rzutu rożnego a Spychalski umiścił piłkę w siatce wykorzystując błąd bramkarza, który do tego momentu spisywał się fenomenalnie. W drugiej połowie ten sam zawodnik w trzy minuty dołożył kolejne dwa trafienia kompletując hattricka po godzinie gry. Szczególnej urody była bramka nr 3, kiedy to po pięknym woleju piłka wpadła pod porzeczką bramki Łodzian. W 87 minucie wprowadzony w drugiej połowie Janicki piękną podcinką ustalił wynik spotkania. Goście momentami przejmowali kontrolę nad poczynaniami boiskowymi, jednak nasi piłkarze skoncentrowani byli od pierwszej do ostatniej minuty i zdecydowanie wypunktowali przeciwnika rehabilitując się po fatalnym wystepie w Parzęczewie. Za tydzień derbowy pojedynek Term Uniejów w Sarnowie.

Skład Termy Uniejów: M. Zajdel, W.Nowak, A.Kasztelan, P.Matusiak, R.Wierucki, P.Nowak, M.Spychalski, T.Jatczak, J.Jonczyk, A.Pęzik, P. Sobolewski.
W drugiej połowie zagrali: K.Świątczak, K.Ryplewicz, A.Kaczmarek, T.Żynda, T.Janicki, M.Olczyk.

Więcej informacji nt. drużyny Term Uniejów znaleźć można na profilu facebook.