Zamknij
REKLAMA

Dwudziesty raz siatkarze zagrali na turnieju im. Zbigniewa Dominiaka

08:14, 04.03.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Drużyna Victorii Zadzim to jedyna drużyna, która zagrała we wszystkich edycjach turnieju.

W sobotę 2 marca 2019 roku rozegrany został Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka. Drugi raz z rzędu najlepsza okazała się drużyna ,,Kombajn Szczerców", która powtórzyła sukces z listopadowej edycji rozgrywek.

Zawodnicy ,,Kombajn Szczerców" wygrali dwudziesty Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka, który organizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, przy współudziale Szkoły Podstawowej w Uniejowie. Tym razem w hali sportowej przy szkole podstawowej zagrały tylko cztery drużyny, które zgłosiły się do udziału w turnieju. Jak mówią organizatorzy, większość zespołów, które brało udział w  poprzednich edycjach uczestniczyło w ten weekend w innych zawodach m.in. w zawodach Grand Prix Polski Karkonosze Cup 2019. 


Na zdjęciu zwycięzcy turnieju - Kombajn Szczerców.

Tradycyjnie imprezę otworzył i obserwował zmagania siatkarzy Jacek Dominiak, brat tragicznie zmarłego w 2009 roku Zbigniewa Dominiaka - uniejowskiego propagatora sportu, którego imieniem nazwany został rozgrywany cyklicznie turniej halowej piłki siatkowej. 

O puchary tym razem zagrały drużyny: Kombajn Szczerców (I miejsce), M Finanse Łódź (II), Victoria Zadzim (III) i Nadir Poddębice (IV).

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone