Zamknij
REKLAMA

Walczyli na hali o puchar komendanta. Kto zagrał z policjantami? [FOTO]

08:31, 10.03.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Insp. Krzysztof Kotkowski ? Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach zagrał w drużynie KPP Poddębice.

Wczoraj, tj. 9 marca 2019 roku na hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie odbyła się kolejna edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. W tegorocznym turnieju wzięło udział 6 drużyn. W imprezie zagrały również lokalne ekipy: drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Uniejowie i LBC Warta.

Puchar za pierwsze miejsce trafił do zawodników z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, natomiast zawodnicy Urzędu Miasta zajęli w turnieju drugie miejsce. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Oddział Prewencji Policji w Łodzi.


Zwycięzcy turnieju - drużyna z KWP w Łodzi.


W tym roku ekipa reprezentująca Urząd Miasta w Uniejowie zajęła 2 miejsce.


Imprezę otworzył insp. Krzysztof Kotkowski – Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach, który zagrał również w drużynie KPP Poddębice.


Wśród drużyn, które zagrały w turnieju była także drużyna LBC Warta, która skupia zawodników reprezentujących Lekaszyn, Brzozówkę, Czepów i Wilamów. Wśród drużyn reprezentujących policję zagrali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach. W ramach promocji zawodu policjanta po raz pierwszy w rozgrywkach udział wzięła drużyna z Wojsławic, składająca się z uczniów uczęszczających do klasy o profilu policyjnym.

,,Zawody rozegrano z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowaniu sportu wśród mundurowych. Ponadto, impreza była okazją do wymiany doświadczeń, wzajemnej integracji oraz promocji zawodu policjanta wśród młodych ludzi" - mówi st.sierż. Sylwia Kaźmierczak z KPP w Poddębicach.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. KWP w Łodzi.
2. Urząd Miasta w Uniejowie.
3. OPP w Łodzi.
4. KPP w Poddębicach.
5. ZSRCKU w Wojsławicach.
6. LBC Warta.

Najlepszym bramkarzem został Maciej Kruż z KWP w Łodzi,  najlepszym zawodnikiem turnieju - Kamil Zych z UM w Uniejowie, a królem strzelców -Michał Rosiak z KWP w Łodzi.

Zwycięzcom Turnieju puchary wręczył insp. Krzysztof Kotkowski oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi - mł. insp. Tomasz Olczyk. Na zdjęciu z najlepszym zawodnikiem turnieju - Kamilem Zychem z Uniejowa.
 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone