I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Uniejowa [ZDJĘCIA]

10:01, 07.04.2019 M.K Aktualizacja: 07:35, 08.04.2019
Skomentuj Fot. M.Kubacki Fot. M.Kubacki

44 zawodników wzięło udział w ,,I Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Uniejowa", który w sobotę 6 kwietnia odbył się w hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie. Zawody wygrał Paweł Maniak z Krzepocinka.

Inicjatorem i głównym organizatorem ,,I Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Uniejowa" był Jakub Chaberski - uniejowanin, grający na co dzień w tenisa stołowego w klubie STS TOP PODDĘBICE. Turniej przyciągnął 44 zawodników, m.in. z Turku, Zduńskiej Woli, Kalisza oraz Łodzi, grajacych na co dzień w lokalnych ligach amatorskich i zawodowych. Zwycięzcą zawodów został Paweł Maniak (Krzepocinek), drugie miejsce zajął Andrzej Szurgot (Koło), a trzecie Włodzimierz Ciołek (Łódź).

Najwyżej notowanym zawodnikiem z terenu gminy Uniejów był Jakub Chaberski, który zajął 6 miejsce. Fot. M.Kubacki