Zamknij
REKLAMA

Wybrano władze klubu MGLKS Termy Uniejów/Ostrowsko. Kto w zarządzie?

06:44, 01.08.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

31 lipca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Uniejowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Termy Uniejów/Ostrowsko. Podczas zebrania przedstawiono sprawozdania merytoryczne i finansowe z działalności klubu oraz wybrano nowy skład zarządu i komisji rewizyjnej na kolejną kadencję.

Na początku zebrania prezes Roman Piaseczny przedstawił sprawozdanie merytoryczne, a Zbigniew Kuglarz sprawozdanie finansowe z działalności uniejowskiego klubu piłkarskiego. Obecnie w klubie trenuje 85 zawodników grup młodzieżowych oraz 24 z grupy seniorskiej. W pracę z zawodnikami zaangażowanych jest 5 trenerów. Jak mówiono w trakcie walnego zebrania, bardzo istotny nacisk kładziony jest w klubie na szkolenie młodych zawodników, którzy w przyszłości mogą wspierać kadrę seniorów. Zawodnicy grup juniorskich, którzy reprezentują barwy klubu Termy Uniejów, trenują na codzień w ramach Uniejowskiej Akademii Futbolu Ebiego Smolarka, prowadzonej przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni.

Funkcjonowanie klubu MGLKS Termy Uniejów/Ostrowsko opiera się głównie na dotacji z Urzędu Miasta w Uniejowie oraz dzięki wsparciu finansowemu sponsorów m.in. firm PGK Termy Uniejów i K-Flex. Utrzymanie zespołu w łódzkiej okręgówce to nie lada wyczyn finansowy dla klubu i jak mówiono podczas spotkania, niezbędne jest wsparcie sponsorów w tym zakresie.

Podczas spotkania przyznano ustępującemu zarządowi absolutorium oraz dokonano wyboru nowych władz klubu. Po raz kolejny prezesem został  wybrany Roman Piaseczny. Skład całego zarządu oraz komisji rewizyjnej poniżej.

,,Chcemy utrzymać drużynę w klasie okręgowej w pierwszej dziesiąstce i jeszcze bardziej zaangażować się do pracy z młodzieżą. Oczywiście chcielibyśmy także pozyskać sponsorów dla klubu'' - mówił o planach na kolejny sezon prezes Roman Piaseczny.

Skład zarządu: Roman Piaseczny - prezes, Piotr Łuczak - wiceprezes, prezes honorowy, Ireneusz Szczęsny - skarbnik,  Jakub Chaberski - sekretarz, Zygmunt Król - członek zarządu.

Skład komisji rewizyjnej: Zbigniew Kuglarz - przewodniczący, Piotr Kozłowski - sekretarz, Sławomir Goszczyk - członek komisji.

Drużyna seniorów występująca w Łódzkiej Klasie Okręgowej zakończyła sezon 2018/2019 na 6 miejscu. Do kolejnych rozgrywek przygotowuje się już pod okiem nowego trenera. Obowiązki na tym stanowisku przejął występujący w barwach Termalnych jako pomocnik - Adrian Kasztelan. Wspomagać go będzie dotychczasowy drugi trener - Ireneusz Szczęsny. Zmiana na stanowisku pierwszego trenera związana jest z rezygnacją Mateusza Zajdla, który występował również jako bramkarz naszego zespołu. 


Fot. Michał Kubacki

[ZT]2206[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone