Zamknij

Termalni wygrywają z KS II Kutno

09:11, 24.08.2019 M.K Aktualizacja: 21:40, 24.08.2019
Skomentuj Fot. Michał Kubacki Fot. Michał Kubacki

23 sierpnia 2019 roku na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie MGLKS Termy Uniejów/Ostrowsko podejmowało drużynę KS II Kutno. Termalni w meczu drugiej kolejki Łódzkiej Klasy Okręgowej wygrali z beniaminkiem 2:1.

W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Adriana Kasztelana ulegli łódzkiemu SMS-owi 1:2, a drużyna KS II Kutno w meczu z Orłem Parzęczew również przegrała, wynikiem 1:3.

Pierwsze 20 minut wczorajszego meczu z Kutnem to przewaga drużyny z Uniejowa, która stworzyła kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Już po kwadransie Termalni powinni prowadzić co najmniej 3:0. Stare piłkarskie przysłowie mówi, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Tak też było w tym meczu.
W 20 minucie po rajdzie lewą stroną i świetnym podaniu do napastnika, Kutno zdobyło bramkę i pomimo kilku kolejnych akcji ze strony gości, jak i gospodarzy do szatni zespoły schodziły przy wyniku 0:1.

Zawodnicy z Kutna wyszli na prowadzenie w 20. minucie meczu.

Do wyrównania w 64 minucie doprowadził Włodek Nowak strzałem głową obok bramkarza, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.Termalni zwycięską bramkę zdobyli w 78 minucie spotkania, po strzale Krystiana Koziełka, który piłkę otrzymał po doskonałej akcji i podaniu Pęzika.

Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i gospodarze mogli cieszyć się z wygranej 2:1. W trzeciej kolejce łódzkiej okręgówki Termalni zagrają z Orłem Parzęczew.

Termy Uniejów - KS II Kutno 2:1
Nowak Włodzimierz 64', Koziełek Krystian 78' - Ławniczak Ernest 20'

Termy: Zdych - Gębski Aleksander, Matusiak Piotr, Spychalski Mateusz, Nowak Przemysław, Pęzik Adrian (Gąsiorek Krystian 89'), Kasztelan Adrian (Żynda Tomasz 86'), Olczyk Maciej (Moks Konrad 54'), Koziełek Krystian, Nowak Włodzimierz (Łuczak Bartosz 90'), Borysiak Krzysztof

KS: Reszka Konrad - Andrzejczak Szymon (Bartos Kamil 68'), Borowiec Filip (Łochyński Mateusz 46'), Kowalczyk Maciej, Wójcik Igor, Jakubowski Mariusz (Zielonka Cezary 68'), Kozanecki Damian, Motylewski Mateusz (Wietrzyk Michał 72'), Kapruziak Bartosz, Maryniak Mateusz, Ławniczak Ernest (Cieśliński Mikołaj 46')