Zamknij
REKLAMA

Dwudniowe święto piłki nożnej w Uniejowie już we wrześniu

08:39, 05.09.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Dwa dni piłkarskiej integracji będzie można obserwować w Uniejowie we wrześniu. Dzieci, młodzież, oldboje, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, zawodnicy po amputacjach, osoby mniej lub bardziej związane z piłką nożną wezmą udział rozgrywkach piłkarskich w Uniejowie.

Integracyjny Festiwal Piłkarski oraz III Turniej „Połączeni Pasją” to wydarzenia, które 12-13 września b.r. organizuje Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni w oparciu o pozyskane środki zewnętrze. Stowarzyszenie po raz kolejny udowadnia, że piłka nożna jest dla wszystkich i wszystkim daje ogromną radość. 


Integracyjny Festiwal Piłkarski

Czwartek to Integracyjny Festiwal Piłkarski współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Na boiskach im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie obejrzymy zarówno najmłodszych piłkarzy trenujących w Uniejowskiej Akademii Futbolu Ebiego Smolarka, jak i również „odrobinę starszych”, trenujących w drużynie OLDBOYS Termy Uniejów. Na placu gry zobaczymy także drużyny ze struktur Olimpiad Specjalnych Polska – łódzkie. Niespodzianką będzie udział w  festiwalu zawodników AMP Futbol Legia Warszawa, trzeciej drużyny tegorocznej edycji Ligi Mistrzów EAFF.

Podczas imprez na murawie zobaczymy m.in. zawodników z Uniejowskiej Akademii Futbolu Ebiego Smolarka.

Połączeni Pasją już po raz trzeci w Uniejowie

W piątek czekają nas nie lada emocje związane z rozgrywkami drużyn U-14 oraz najsilniejszymi drużynami Olimpiad Specjalnych z regionu łódzkiego. Stawką będą puchary, medale, nagrody oraz prestiż, organizowanej już trzeci raz mimprezy. III Turniej ,,Połączeni Pasją'' zakończy się meczem PRZYJAŹNI, w którym obok zawodników biorących udział w turnieju zagrają także zaproszeni goście.

Zapraszamy do kibicowania zawodnikom Uniejowskiej Akademii Futbolu Ebiego Smolarka oraz drużynom z Czepowa i Stemplewa. Kto zagra wśród gości podczas meczu PRZYJAŹNI? O tym przekonamy się już 12 i 13 września.


Kto zagra w drużynie VIPów w tym roku? Zdjęcie z pierwszej edycji turnieju ,,Połączeni pasją".

Wsparcie finansowe na zadanie „Połączeni Pasją”, Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni otrzymało w wyniku konkursu ofert z budżetu Województwa Łódzkiego.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone