Wygrana Widzewa z Termami. W środę Termalni zagrają u siebie

09:29, 09.09.2019 M.K Aktualizacja: 11:58, 10.09.2019
Skomentuj

7 września 2019 r., rezerwy Widzewa podejmowały na Łodziance drużynę Term Uniejów wygrywając 3:1. Bramkę dla Uniejowa strzelił P.Nowak.

Gole dla łodzian zdobyli Dawid Telestak, Filip Becht oraz Filip Mihaljević. Do przerwy Widzew prowadził jedną bramką. W 67 minucie po kontrze i błędach w obronie gospodarzy, bramkarza Widzewa pokonał Przemysław Nowak.

Ostatecznie zespół z Łodzi wygrał 3:1 i po raz czwarty w tym sezonie zdobył komplet punktów. Termalni na moją na swoim koncie 1 wygraną i 3 porażki. Z bilansem trzech punktów znajdują się obecnie na 11 miejscu w tabeli.

Kolejne spotkanie Termalnych już w najbliższą środę. O godzinie 19:00 Termalni zagrają na Kompleksie Boisk Termalnych im. W.Smolarka z LGKS Sarnów/Dalików.

Widzew II Łódź – Termy Uniejów 3:1 (1:0)
33′ Telestak, 49′ Becht, 90′ Mihaljević – 67′ P. Nowak